Gavin Newsom ترس می تواند خشم رای دهندگان را در انتخابات فراخوان CA متوقف کند


انتخابات فراخوان کالیفرنیا به مردم عادی کالیفرنیا این فرصت را می دهد که ایالت خود را کنترل کنند. و نخبگان مترقی را که اکنون همه را اداره می کنند ، ناراحت می کند.

جمع آوری کمک های مالی فرماندار گاوین نیوزوم به 70 میلیون دلار در مقایسه با 8 میلیون دلار جمع آوری شده از طریق تلاش برای حمایت از فراخوان. مهمترین کمکهای مالی او شامل کارکنان دولت (اتحادیه زندانها و البته اتحادیه معلمان کالیفرنیا) و مدیرعامل نتفلیکس ، رید هیستینگز است. در واقع ، هر عکس بزرگی از هالیوود و دره سیلیکون با انبوهی (و بررسی) در Newsom منتشر می شود.

اما پول و نفوذ فرهنگی تنها می تواند او را تا اینجا پیش ببرد. او هنوز باید 50 درصد آرا را به دست آورد. در غیر این صورت ، در پایان رأی گیری ، کسی که بیشترین رای را به دست آورد ، دولت است (مترقیان کل فرایند را به عنوان “غیر دموکراتیک” محکوم می کنند).

و هنگامی که دموکرات های مردمی چندان مشتاق نیستند ، با یک پایگاه پر جنب و جوش جمهوری خواهان روبرو می شود. بنابراین کمپین انتخاباتی او و متحدانش به جای فریاد دستاوردهای مورد انتظار نیوزوم ، همه را به فریاد “نژادپرستانه” کشاندند.

در ماه مارس ، نیوزوم تلاش فراخوان را “برتری طلبان سفیدپوست” خواند. وب سایت مبارزات انتخاباتی وی مدعی است که این حرکت “توسط یک ائتلاف حزبی ، جمهوری خواه از جمهوریخواهان ملی ، ضد پزشکان ، نظریه پردازان توطئه QAnon ، فعالان ضد مهاجرت و حامیان ترامپ” انجام می شود.

رید هیستینگز ، مدیرعامل نتفلیکس
مهمترین رویدادهای جمع آوری کمک های نیوزوم شامل مقامات دولتی و افرادی مانند مدیرعامل نتفلیکس رید هیستینگز است.
گتی ایماژ برای Netflix

سپس مجری رادیو لری الدر برای مسابقه شرکت کرد و به سرعت به بالای نظرسنجی ها صعود کرد. این که او سیاه پوست بود حمله را متوقف نکرد. بر اساس مقاله ای در لس آنجلس تایمز ، جناح چپ به ادعای “لری الدر چهره سیاه برتری سفیدپوستان است” روی آورده است.

کالیفرنیا یکی از بالاترین نرخ های بیکاری و شهرستان لس آنجلس را دارد NS بدترین نرخ بیکاری در سطح استان بسیاری از مشاغل با سیاست تعطیلی Newsom فلج شده اند (حتی اگر هالیوود بدون محدودیت فعالیت کند).

هیچ اهمیتی به این واقعیت نمی دهد که بچه های نیوزوم وقتی مدارس دولتی کالیفرنیا در سال گذشته تعطیل شدند ، خود به خود به مدارس خصوصی رفتند.

به این نکته اهمیت ندهید که نیوزوم در اوج همه گیری همه گیر توسط دوستان لابی احاطه شده بود ، قوانین خود را نادیده گرفت ، بدون ماسک استفاده کرد و در داخل خانه در گران ترین رستوران آمریکا غذا خورد.

بی خانمانی و جنایت در حال افزایش سرسام آور است ، کیفیت زندگی در حال کاهش است و آتش سوزی در شهرهای بزرگ کالیفرنیا در جریان است. همه اینها تحت نظارت Newsom است.

جای تعجب نیست که ایالت ها پس از سرشماری سال 2020 کرسی های مجلس نمایندگان را از دست بدهند. پس از دهه ها رشد راکد به دلیل سیاست های مترقی ، بقیه ایالات متحده اکنون یک بار از گلدن استیت پیشی گرفته اند.

مردم کالیفرنیا در حال مبارزه با سوءمدیریت ریاکارانه نخبگان مترقی بیدار می شوند. اما اگر “بهترین مردم” رای دهندگان را آنقدر غافلگیر کنند که تا 14 سپتامبر رای “نه” خود را ارسال کنند ، ترس می تواند پیروز شود.

دیدگاهتان را بنویسید