Four Seasons Resort ، موریس در آناهیتا


در آوریل امسال اولین سفر من به جزیره زیبای موریس بود. با کار ، من به اندازه کافی خوش شانس بودم که به بهشت ​​های جزیره ای مشابه مالدیو و سیشل سفر کنم ، اما پس از دیدار امسال ، احساس می کنم در طول این سالها آنچه را که به نظر می رسد جزیره خواهری فوق العاده گرمسیری آنها ، موریس است ، از دست داده ام.

به نظر می رسد موریس همه جعبه ها را علامت می زند. دارای تالابهای آبی زیبا و آرام با آبهای اقیانوس است که به شدت به سواحل برخورد می کنند. نشستن در ساحل و تماشای غروب آفتاب باعث می شود احساس کنید که با طبیعت کاملاً یکی هستید. ماسه در صبح زود مانند کره نرم است ، اما بعد از ظهر موج و بقایای جزر و مد و زندگی در اقیانوس را دارد. اقامتگاه چهار فصل در آناهیتا اولین ایستگاه من در این بهشت ​​گرمسیری بود و چه شروعی!

ویژگی

در 45 دقیقه رانندگی از فرودگاه ، در ساحل شرقی موریس در Beau Champ ، تفریحگاه Four Seasons یک واحه خلوت در اقیانوس هند است. این ساحل در ساحل یک تالاب طبیعی قرار دارد و ملک 64 هکتاری به این معنی است که فضای زیادی برای مهمانان وجود دارد!

شکی نیست که مطابق با استاندارد لوکس Four Seasons به نظر می رسد ، اما این ویژگی دارای روحیه ای دلپذیر و آرام است که آن را از بقیه متمایز می کند. از جنرال موتورز خندان و دوستانه گرفته تا تیم ورزشهای آبی و غواصی که مشتاق رضایت هستند ، می توانید احساس کنید که مردم از حضور در آنجا خوشحال هستند.

یک ساحل اصلی ، پوشیده از صندلی های آفتاب گیر بی عیب ، و یک تراس در وسط تالاب وجود دارد اگر می خواهید در زیر نور آفتاب غرق شوید! ورزشهای آبی فراوان است ؛ همه چیز ، از قایق سواری ایستاده تا قایق سواری شیشه ای ، اسکی روی آب ، ویک بورد ، قایقرانی (لیست ادامه دارد) ، و اگر می خواهید اقیانوس ها را در عمق بیشتری کاوش کنید ، مرکز غواصی کاملاً مجهز است.

محوطه استخر زرق و برق دار است ، پوشیده از درختان نخل بلند و استخر کم عمق برای بچه های کوچک. میهمانان معاشرت دارند و کل مکان دارای روحیه ای گرم است.

از نارگیل های تازه کنار استخر گرفته تا دوچرخه هایی که هنگام ورود به صورت رایگان به دست می آورید ، همه چیز در تفرجگاه زندگی گرمسیری جزیره را فریاد می زند … درست است که صندل های خود را بردارید و ساعت ها را در تجمل لوکس برهنه سپری کنید.

برای کسانی که فعالیتهای خود را در زمینهای خشک ترجیح می دهند ، زمین گلف 18 سوراخ طراحی شده توسط Ernie Els یک متخصص گلف را جذب می کند و اگر باز هم گلف ورزش شما نیست ، زمینهای تنیس دو نفره جدید می تواند بلیط شما برای کار با عرق صبح باشد.

اتاقها

ویلاها با وسعت زیاد در سرتاسر اقامتگاه واقع شده اند زیرا خودشان از نظر اندازه هستند. مسیرها از طریق باغهایی سرسبز بهشت ​​که به صورت خودجوش و ناظر ، اما به طرز مشکوکی از آنها مراقبت می شود ، عبور می کنند! اگر نمی خواهید در دوچرخه سواری دوچرخه سواری کنید ، سرویس اتوبوس شاتل ارائه شده توسط Four Seasons شما را سریع و بدون دردسر راهنمایی می کند.

90 ویلا وجود دارد که همه دارای استخرهای اختصاصی خود هستند ، صرف نظر از طبقه اتاق ، و 45 ویلای مسکونی خصوصی (اینها چیزهای بسیار ویژه ای هستند – تصویر زیر). ویلاها با الهام از مصالح محلی و سنتی اما با جلوه ای معاصر ساخته شده اند و به طور یکپارچه زندگی داخلی و خارجی را با دوش باران بارانی در فضای باز در پشت و حیاط / باغ در جلو بسته به اتاق ترکیب می کنند.

Four Season در حال بازسازی ویلاهای تفریحی است و آنها را به حال و هوای مدرن تر می رساند ، بنابراین مطمئن شوید که یکی از جدیدترین “ویلاهای سفید” خود را شبیه به ویلائی که ما در آن اقامت کرده ایم ، درخواست کنید.

ویلا مسکونی در تصویر زیر ؛

رستوران ها

انتخاب غذا و محیط خیره کننده هر رستوران از نقاط برجسته این اقامتگاه بود. ما صبح زود رسیدیم بنابراین اولین وعده غذایی خود را در Beau Champ خوردیم ، که بیسترو مدرن فرانسوی آنها در دریاچه ها با تصویر زیر به عنوان نمای صبح واقع شده است (ایموجی چشم قلب را وارد کنید!). دو رستوران اصلی دیگر نیز وجود دارد. Acuapazzo ، که یک رستوران عصرانه ایتالیایی (پیتزای چوبی و همه) و سپس Bambou است. بار استخر و غذاهای پان آسیایی.

من و مامان در آخرین شب خود در Beau Champ میز آشپز را تجربه کردیم. یک تجربه ناهار خوری شخصی که در آن می توانید با مواد اولیه محلی کار کنید و ببینید چگونه آنها غذاهای اصیل را در کنار هم قرار می دهند. این برنامه تعاملی است و سرآشپزها پر از شخصیت هستند ، بنابراین اگر گزینه ای برای رزرو دارید ، توصیه می کنم این کار را انجام دهید!

le aux Cerfs

علاوه بر همه رستوران های اصلی تفرجگاه ، Four Seasons به تازگی یک تجربه افسانه ای و منحصر به فرد را به جزیره خلوت خود ، le aux Cerfs معرفی کرده است.

یک قایق تندرو رایگان از استراحتگاه های اصلی شما را به ساحل زیبای ماسه سفید می رساند ، همراه با بار ساحلی به سبک جامائیکایی ، رستوران روی پشت بام ، و تختخوابها منحصراً برای مهمانان هتل. این یک پویایی کاملاً متفاوت برای اقامتگاه است و چیزی را ارائه می دهد که هتل های نزدیک موریس نمی توانند. غذا شگفت انگیز است ، شراب گل رز کاملاً خنک است و روز ما یکی از بهترین روزهای هفته بود!

آبگرم و تناسب اندام

این نمی تواند یک تفریحگاه چهار فصل باشد بدون یک مرکز درمانی فوق العاده. مرکز تناسب اندام با سالن بدنسازی سرپوشیده ، محوطه بوکس ، دوچرخه سواری ، استخر کامل و تجهیزات لازم برای هم افزایی تناسب اندام در فضای باز احاطه شده است. همه چیز لازم برای حفظ تناسب اندام شما در یک محیط آرام و زیبا وجود دارد!

آبگرم برنده جایزه در تالاب واقع شده است ، با کلبه های خصوصی بزرگ که به عنوان امکانات درمانی عمل می کنند و غرفه بیرونی یوگا را در خود جای داده اند. منو با دقت تدوین شده است و خرد فرهنگ Mauritian را با رویکردی مدرن برای محصولات و درمان ترکیب می کند. از “Jet Lag Revival” تا “Let It Go 8 Handed Massage” ، برای همه چیز خاصی وجود دارد.

موریس واقعاً مکان خاصی است و هتل آناهیتا Four Seasons Resort موفق شده است تمام بهترین قسمتهای این جزیره جادویی گرمسیری را به تصویر بکشد و آنها را به تفرجگاه وسیع ، مجلل و خلوت خود برساند. این بسیار متفاوت از این است که من در یک سال دوبار از یک مکان دیدن کنم ، اما شکی نیست که در اوایل سال 2020 برای یک هفته در بهشت ​​به موریس برمی گردم!

امیدوارم از این بررسی لذت برده باشید و اگر در مورد اقامتگاه یا اقامت من در موریس س questionsالی دارید ، لطفاً در زیر نظر دهید یا در اینستاگرام با من ارتباط برقرار کنید.

کارلی xدیدگاهتان را بنویسید