Empath Hospice جایزه اولیه را برای گسترش خدمات به شهرستان های هاردی، هایلندز و پولک اعطا کرد.


آب پاک – Empath Health امروز اعلام کرد که سازمان وابسته به Empath Hospice مجوز اولیه توسط آژانس مدیریت مراقبت های بهداشتی برای ارائه خدمات مراقبت از آسایشگاه در شهرستان های هاردی، هایلندز و پولک دریافت کرده است.

آسایشگاه Empath بر پایه آسایشگاه Suncoast و Tidewell Hospice ساخته شده است که در مجموع 85 سال است که مراقبت های پیشگامانه ای را در مناطق خلیج تامپا و جنوب غربی فلوریدا ارائه می دهند.

Rafael J. Sciullo، مدیر عامل Empath Health گفت: “ما بسیار مفتخریم که فرصتی برای خدمت به ساکنان شهرستان های هاردی، هایلندز و پولک و خانواده های آنها با مراقبت های متخصص و دلسوزانه ای که در سراسر منطقه خود ارائه کرده ایم، داریم.”

Empath Hospice چندین خدمات منحصر به فرد را برای ساکنان شهرستان هاردی، هایلندز و پولک ارائه می دهد، از جمله یک واحد دسترسی موبایلی Empath به مراقبت برای فعالیت های کمک رسانی در مناطق روستایی و کم درآمد و مشارکت با شبکه بهداشت روستایی هارتلند برای کمک به کارکنان بهداشتی جامعه برای دسترسی به بیماران مبتلا به مزمن. ، بیماری پیشرفته یا لاعلاج. Empath Hospice متعهد به مشارکت های اجتماعی دیگری است که اینترنت کم هزینه، گزینه های بهداشت از راه دور و کمک به حمل و نقل به مناطق محروم ارائه می دهد.

در سال 2020، Suncoast Hospice تأییدیه AHCA را برای ارائه خدمات آسایشگاه در شهرستان هیلزبورو دریافت کرد. آسایشگاه Suncoast هیلزبورو مجوز خدمت به بیماران و خانواده را در دسامبر 2021 دریافت کرد.

آسایشگاه Suncoast تنها آسایشگاه غیرانتفاعی شهرستان پینلاس است، اولین آسایشگاه در منطقه خلیج تامپا و یکی از اولین آسایشگاه‌های غیرانتفاعی در کشور بود. در سال 1977، گروهی از داوطلبان همفکر گرد هم آمدند و مصمم بودند که مراقبت های پایانی زندگی را با دلسوزانه و با کیفیت ارائه دهند تا هیچ کس به تنهایی یا با درد جان خود را از دست ندهد.

تایدول آسایشگاه، تنها آسایشگاه غیرانتفاعی در شهرستان‌های ساراسوتا، مناتی، شارلوت و دسوتو، خدمات رسانی به بیماران و خانواده‌ها را در سال 1980 آغاز کرد. قبل از گسترش سیستم جامع و پایانی خانه‌محور و جامع خود به عنوان یک جنبش داوطلبانه در شهرستان ساراسوتا آغاز شد. زندگی و مراقبت تسکینی برای افراد مبتلا به بیماری پیشرفته و خانواده های آنها.

امروزه، آسایشگاه Suncoast و تایدول آسایشگاه هر روز به بیش از 18000 بیمار و خانواده‌هایشان درمان پزشکی، پزشکی یکپارچه، حمایت داوطلبانه، مشاوره، آموزش مراقبین و برنامه‌ریزی مراقبت از قبل ارائه می‌دهند. آنها خدمات تخصصی را برای جانبازان، بیماران اطفال، بیماران نارسایی قلبی ارائه می دهند و تیم هایی دارند که تمرکز آنها بر گسترش دسترسی برای جوامع اسپانیایی تبار، آفریقایی-آمریکایی و یهودی است.

ادغام بین Empath Health و Stratum Health System، شرکت مادر Tidewell، در اوایل سال 2021، بزرگترین شرکت غیرانتفاعی آسایشگاه و بهداشت خانگی کشور را ایجاد کرد.

“هدف Empath Health این است که به طور مداوم به دنبال راه هایی برای ارائه مراقبت های تغییر دهنده زندگی خود به افراد بیشتری باشد که به آن نیاز دارند. جاناتان فلیس، رئیس Empath Health، گفت: Empath Hospice که مراقبت‌های خود را در شهرستان‌های Hardee، Highlands و Polk ارائه می‌کند، به ما امکان می‌دهد تا زندگی بیشتری را لمس کنیم و به ساکنان و خانواده‌هایشان دسترسی گسترده‌تری به خدمات آسایشگاه ارائه دهیم.

###

درباره EMPATH HEALTH

Empath Health بزرگترین سیستم بهداشتی غیرانتفاعی کشور است که خدمات و مراقبت‌های غیرحاد را از طریق برنامه‌های ماهر، پزشکی و کل‌نگر خود به افراد مبتلا به بیماری‌های مزمن، پیشرفته و لاعلاج و کسانی که غم و اندوه دارند ارائه می‌کند. ما در سال 2021 از طریق ادغام دو شبکه مراقبت غیرانتفاعی پیشرو و یکپارچه ایجاد شدیم: Empath Health که در منطقه خلیج تامپا خدمت می‌کند و سیستم سلامت Stratum که در جنوب غربی فلوریدا خدمت می‌کند. شبکه مراقبت یکپارچه Empath Health خدمات تخصصی پزشکی، مشاوره و پشتیبانی از جمله آسایشگاه را ارائه می دهد. سلامت خانه؛ مراقبت تسکینی؛ خدمات سوگواری؛ مراقبت از سالمندان فراگیر؛ پیشگیری، خدمات و پشتیبانی HIV/STI؛ مراقبت های اولیه؛ و خدمات پزشک Empath Health به بیش از 12000 نفر در روز خدمات می دهد و پلی بین مراقبت های مزمن، پیشرفته و پایانی ایجاد می کند و یکپارچگی یکپارچه را بر اساس نیازهای فردی فراهم می کند. در مجموع، ما نزدیک به 90 سال تجربه خدمت رسانی به افراد در برخی از آسیب پذیرترین زمان های آنها را داریم. طیف گسترده ای از برنامه های جامعه محور ما نشان دهنده تعهد ما به حفظ مأموریت خیریه ما است.

درباره سانکواست HOSPICE

از سال 1977، Suncoast Hospice مفتخر به ارائه خدمات غیرانتفاعی مراقبت از آسایشگاه دلسوزانه و خدمات پشتیبانی سوگواری برای بیماران و خانواده هایی است که به مراحل پایانی زندگی خود نزدیک می شوند یا در غم مرگ عزیزانشان غمگین هستند. ما به عنوان یک عضو Empath Health، از طریق درمان پزشکی و یکپارچه، مراقبت عاطفی و معنوی و خدمات تسکینی و حمایتی، بر ایجاد آرامش و منزلت کلی تمرکز می کنیم. خانواده ها و مراقبان نیز با آموزش، حمایت و شفا آرامش می یابند. آسایشگاه Suncoast توسط کمیسیون مشترک معتبر است.

درباره تایدول HOSPICE

Tidewell Hospice، یکی از اعضای Empath Health، یک ارائه‌دهنده سلامت مستقل و غیرانتفاعی است که یک سیستم خانه‌محور و جامع مراقبت‌های تسکینی و پایان عمر را برای افراد مبتلا به بیماری پیشرفته و خانواده‌هایشان ارائه می‌کند. تایدول سالانه برای بیش از 10000 بیمار در سرتاسر شهرستان های ساراسوتا، ماناتی، شارلوت و دسوتو با خانه ها و دفاتر آسایشگاهی در آرکادیا، برادنتون، انگلوود، لیک وود رنچ، پالمتو، پورت شارلوت، ساراسوتا و ونیز مراقبت می کند. تایدول به عنوان تنها آسایشگاه غیرانتفاعی منطقه، برای ارائه خدمات تحسین‌شده به بیماران و جامعه به کمک‌های مالی متکی است. Tidewell توسط شریک اعتباربخشی سلامت جامعه (CHAP) با وضعیتی در نظر گرفته شده است که نشان دهنده مراقبت عالی است.

رژیم لاغری سریع