DOE با حذف نمرات و افتخارات ، به کودکان آسیب می رساند.


عالی. یک چیز است. و برای تعیین اینکه چه کسی برتر است ، نیاز به رقابت در انواع آزمایش ها با نتایج قابل اندازه گیری دارد.

رقابت متأسفانه شکست را نشان می دهد. اما همچنین همه را به نقشی می رساند که برای آنها بهترین است. او برای تبدیل شدن به یک بازیکن بیسبال ، یک بازیکن فوتبال و یک تنیسور رقابت کرد ، اما شکست خورد. من سرانجام یک مهارت مفید پیدا کردم که می توانم به اندازه کافی بر آن مسلط باشم و از طریق آن زندگی کنم. (رقص پولکا.)

اگر اجازه ندهید که رقابت برای تشخیص اینکه چه کسی در زندگی آلو می گیرد ، و فقط صندلی ها را به طور تصادفی به همه افراد جامعه اختصاص دهید ، استفان کاری می تواند ساندویچ ساز در Pret Manger باشد و مارک زاکربرگ می تواند با Uber رانندگی کند.

توزیع توانایی ها ممکن است ناعادلانه باشد ، اما رقابت این است که چگونه حقیقت این توانایی ها را بیاموزیم. در نتیجه می توانیم بسیار راحت زندگی کنیم. همه کاری را انجام می دهند که بازار بهترین هزینه را برای آن پرداخت می کند.

اداره آموزش و پرورش شهر نیویورک به دو دلیل از رقابت متنفر است. اول ، مافیا معلم یک باند مترقی بسیار بیدار است که از نابرابری های قابل مشاهده ناشی از نابرابری نامرئی در توزیع هوش و مهارت ها ناراحت است. دوم: رقابت نشان می دهد که مدارس چگونه کار می کنند. به ویژه امسال ، معلمان از سازوکارهایی می ترسند که بتوانند میزان وخامت آنها در یک سال و نیم گذشته را مشخص کنند.

راه حل: حذف لیست افتخارات و سایر تمبرهای برتری بر اساس رقابت.

“تشخیص برتری دانش آموزان از طریق فهرست افتخارات و رتبه بندی کلاس ها می تواند برای دانش آموزانی مضر باشد که به دلایلی خارج از کنترل آنها ، دستیابی به موفقیت تحصیلی دشوارتر است.”

یک کلاس خالی در مدرسه ابتدایی برانکس PS 5 Port Morris سه شنبه ، 17 اوت 2021.
اداره آموزش و پرورش شهر نیویورک می خواهد فهرست افتخار را حذف کند.
عکاسی AP/بریتنی نیومن

آیا می خواهید از شر افتخار خلاص شوید تا احساسات کسانی که این کار را نمی کنند حباب بزنید؟ لیست افتخارات و سایر جوایز افراد را برای موفقیت ترغیب می کند.

با توجه به اینکه آکادمی موفقیت ، مدرسه ای که دخترم در آن تحصیل می کند ، نه تنها دارای افتخارات است ، بلکه کودکان برای تربیت چشم خود به آینده تلاش می کنند ، این سیستم به طور منحصر به فردی گسترش می یابد تا انگیزه های نماد وضعیت را ارتقا دهد تا کودکان بتوانند هر روز همه کارها را انجام دهند . در کلاس درس هستند کودکان خردسالی که در سنین پایین کارهای بزرگ انجام می دهند ، مورد ستایش قرار می گیرند و تاج های کاغذی به آنها می دهند که چیزهایی مانند “ملکه ریاضیات” یا “ستاره های املایی” را بیان می کنند. بچه ها با افتخار تمام روز آن را می پوشند و هنوز هم در پایان روز آن را می پوشند.

حتی بدون هیچ هزینه ای ، دال تعالی به کار همه کمک می کند. هر کودکی می تواند رویای پوشیدن یکی از تاج های کاغذی و ایجاد سر و صدا را در سر داشته باشد.

مدیر اصلی آلیس هوم و معلم لورا لای سالنامه خود را که اخیراً برای سال تحصیلی 2021 وارد شده است در مدرسه Yung Wing PS 124 در نیویورک در 22 جولای 2021 مرور می کنند.
مدیر اصلی آلیس هوم و معلم لورا لای کتاب سال 2021 را که به تازگی وارد شده است در مدرسه Yung Wing PS 124 شهر نیویورک بررسی می کنند.
مایکل لوکیسانو/گتی ایماژ

کودکان ، به ویژه آنهایی که از خانواده های محروم هستند ، که ممکن است در زندگی خانوادگی از تقویت مثبتی برخوردار نباشند ، به انگیزه های بیشتر و نه کمتری نیاز دارند. سال گذشته ، 100٪ از کلاس های دبیرستان Success Academy (129 دانش آموز) در کالج پذیرفته شدند و دو سوم آنها به کالج های انتخابی رفتند. در سراسر سیستم ، دانش آموزان در مدارس دولتی 94 درصد رنگین پوست هستند و 74 درصد از خانواده های کم درآمد هستند. مدارس DOE احتمالاً مجبور خواهند شد که خود را به آکادمی شکست تبدیل کنند زیرا آنها تصمیم گرفتند همه کارها را برعکس آکادمی موفقیت انجام دهند.

بدون انگیزه ، بچه هایی که قبلاً در یک کار درمانده گرفتار شده اند ، جایی که بهترین معلمان به سمت معلمان بد جذب می شوند ، تمرکز بر آنها بسیار مشکل تر خواهد بود. چرا هنگام انجام تکالیف یا تمرکز روی کلاس ، وقتی پاداشی مشخص به جز آینده دور از تصور وجود ندارد؟

یک معلم دانش آموزان را به مدرسه ابتدایی PS 179 در کنسینگتون راهنمایی می کند.
یک معلم دانش آموزان را به مدرسه ابتدایی PS 179 در بروکلین راهنمایی می کند.
عکس AP/مارک لنیهن

از بین بردن نشانه برتری ، دعوت به سستی و متوسطی است. سیزده سال بعد ، پسران 18 ساله ، که از احساسات خود محافظت می کردند ، ناگهان وارد دنیای رقابت می شوند که همه چیز در آن اختصاص داده شده است و آنها مانند جوجه های تازه متولد شده در جنگل درمانده خواهند شد. روباه

شعار جدید غیررسمی DOE این بود که قاضی اسمائیلز به کدی نوجوان خود ، دنی ، گفت که او نمی تواند برای رفتن به کالج در “Caddyshack” هزینه کند.

دیدگاهتان را بنویسید