Covid-19 Link Dump: شکست Vax، تأثیر بزرگ دارویی، و روان پریشی تشکیل انبوه


ماسک صورت، زن جوان
“آیا ما در بحبوحه روان پریشی تشکیل توده هستیم؟”

آیا حاضرید واکسن ها را کنار بگذارید؟ علیرغم جذب سریع واکسن‌های فایزر و مدرنا که از اوایل سال 2021 شروع شد، در سال 2021 تعداد مرگ و میرهای ناشی از کووید-19 در ایالات متحده بیشتر از سال اول همه‌گیری، 2020 بود. و CNN؟ در حال حاضر، با وجود اینکه 62 درصد از جمعیت به طور کامل واکسینه شده اند، بالاترین «میزان ابتلا» را می بینیم که تا به حال دیده ایم.

ما فقط به افراد بیشتری نیاز داریم، درست است؟ زمانی که 75 درصد از ما واکسینه شوند، مصونیت گله ای خواهیم داشت، درست است؟

ورمونت 78 درصد واکسن است. به پرونده های آنها نگاه کنید:

از NYT: https://www.nytimes.com/interactive/2021/us/vermont-covid-cases.html

اما این تنها یک مثال است. در انتاریو، کانادا، بیش از 90 درصد انتاریایی‌های 12 سال و بالاتر یک دوز واکسن کووید-19 و 88.2 درصد دو دوز دریافت کرده‌اند. اما در اینجا موارد آنها وجود دارد:

https://www.publichealthontario.ca/en/data-and-analysis/infectious-disease/covid-19-data-surveillance/covid-19-data-tool?tab=trends

واکسن‌های فایزر و مدرنا در برابر Omicron در مقایسه با واریانت دلتا مؤثرتر هستند و اثربخشی آن به سرعت کاهش می‌یابد. بنابراین بیشتر واکس بزنید…!

اثربخشی واکسن در برابر عفونت SARS-CoV-2 با انواع Omicron یا Delta به دنبال یک سری واکسیناسیون دو دوز یا تقویت کننده BNT162b2 یا mRNA-1273: یک مطالعه کوهورت دانمارکی

این مطالعه نشان داد منفی اثربخشی واکسن چهار ماه پس از واکسیناسیون پس احتمال مریض شدنت رو زیاد میکنن؟!


بیمارستان می سی سی پی پزشک، رهبر ضد واکسن را برای درمان بیماران کووید با ایورمکتین اخراج کرد.

بنیانگذار یک گروه دستوری ضد واکسن متشکل از پزشکان می سی سی پی گفت که روز جمعه از شغل خود در اورژانس بیمارستان شهر یازو اخراج شد. دکتر جان ویچر، یک پزشک اورژانس که در بیمارستان باپتیست مموریال در شهر یازو کار می کند، در ویدئویی گفت که اخراج او پس از حذف سه بیمار از داروی COVID-19 مورد تایید FDA و جایگزینی آن با ایورمکتین صورت گرفت. باپتیست مموریال می گوید که او به عنوان یک پزشک مستقل کار می کرد و کارمند بیمارستان نبود.

در اینجا پوشش MedPage Today است.

آنها می گویند دکتر ویچر به عنوان یک پزشک اورژانس در اتاق اورژانس کار می کرد. در قسمت من از جهان، برای یک پزشک اورژانس بسیار غیرمعمول است که دستور فعال رمدسیویر را که توسط پزشک دیگری تجویز شده است متوقف کند. هنگامی که تصمیم برای پذیرش بیمار در بیمارستان گرفته می شود، مراقبت به پزشک دیگری واگذار می شود و پزشک اورژانس خارج از تصویر است. من فکر نمی کنم که ما داستان کامل را در اینجا داشته باشیم.

رمدسیویر یک داروی گیلاد است. فایزر آن را برای آنها درست می کند.


نظر: چگونه به اینجا رسیده ایم؟ روانی تشکیل توده، توضیح داد

نظر زیر را اخیراً از یک خواننده در آفریقا، در ستونی که مدتی قبل در مورد ایمنی طبیعی نوشتم، دریافت کردم. جوهر گفتگوی درونی روزانه من را به تصویر می کشد.

«استدلال های کشورهای ممتاز. ما در آفریقا دسترسی کمی به واکسن ها، تقویت کننده ها و غیره داریم. سوالی که باید بپرسیم این است که آفریقا چگونه مدیریت می کند؟ شما مردم قبلاً باعث ایجاد درگیری در Omicron شده اید. پزشکان خوب ما از آفریقای جنوبی به ما گفته اند که وحشت نکنید، اما بقیه جهان هنوز در بالاترین حالت وحشت قرار دارند… کشورهای شما بیش از 70٪ واکسن زده اند، واکسن را تقویت کرده اند. شما باید در آرامش باشید… از ترس خواهید مرد. ”

* * *

چهار شرط اساسی وجود دارد که باید رعایت شود تا جامعه در برابر هیپنوتیزم انبوه آسیب پذیر باشد. اولین مورد فقدان پیوند اجتماعی است. به راحتی می توان استدلال کرد که اعضای جامعه غربی مدت ها قبل از همه گیری با تنهایی دست و پنجه نرم می کردند، و سپس با قرنطینه های مداوم، انزوا، و ترس عمومی از یکدیگر، این فقدان اجتماع تا حد خطرناکی ادامه یافته است.

شرط دوم زمانی برآورده می شود که اکثریت مردم زندگی خود را بدون هدف یا معنا ببینند. یک نظرسنجی اخیر از جوانان در بریتانیا نشان داد که 89 درصد از افراد 16 تا 29 ساله “معتقدند که زندگی آنها هیچ معنا یا هدفی ندارد.” دسمت همچنین به مطالعاتی اشاره می‌کند که نشان می‌دهد نیمی از بزرگسالان بر این باورند که مشاغل آنها کاملاً بی‌معنی است و اساساً در طول روز “خواب راه می‌روند”.

اضطراب شناور آزاد سومین شرط افزایش تشکیل توده است. شمارش سریع تعداد داروهای اضطراب/افسردگی که هر سال تجویز می‌شوند، تأیید می‌کند که هیچ بحثی در مورد سطوح کوبنده اضطراب رایج در جوامع ما وجود ندارد.

و شرط چهارم سطوح بالای سرخوردگی و پرخاشگری است، بدون علت قابل تشخیص. اگر این روزها زمانی را صرف رانندگی یا در رسانه های اجتماعی کنید، خصومت آشکار موجود در جهان امروز را تجربه خواهید کرد.

نظر دیگری در فوربس:

سایکوز تشکیل توده چیست؟ رابرت مالون در شوی جو روگان ادعاهای بی اساس واکسن کووید-19 می کند


استیو پارکر، MD

دکتر استیو پارکر، رژیم غذایی پیشرفته مدیترانه ای