CDC می گوید هرکسی که واکسینه نشده است باید سفر خود را آخر هفته روز کارگر به تعویق بیندازد.


دکتر روشل والنسکی ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده (CDC) روز سه شنبه در نشست خبری کاخ سفید گفت که آمریکاییانی که واکسن این ویروس را دریافت نکرده اند باید برنامه های خود را برای آخر هفته روز کار تجدید نظر کنند.

به طور کلی ، مقامات بهداشتی توصیه می کنند سفر را تا زمان واکسیناسیون کامل به تعویق بیندازید ، که دو هفته پس از دوز دوم یا دو هفته پس از تک دوز ایجاد شده توسط جانسون و جانسون تعریف شده است.

والنسکی در یک جلسه مجازی گفت: “اول از همه ، بهتر است سفر نکنید مگر اینکه واکسینه شده باشید.”

او “… افرادی که واکسینه شده اند و از ماسک استفاده می کنند می توانند سفر کنند ، اما با توجه به جایی که بیماری در حال گسترش است ، می خواهم بگویم که وقتی به سفر فکر می کنید باید خودتان این خطرات را در نظر بگیرید. “

زکی میلر ، خبرنگار آسوشیتدپرس ، گفت که این اظهارات باعث ایجاد سوال خبرنگاران در مورد اینکه چرا دولت موضع سخت تری در مورد توصیه های سفر نکرده است ، و آژانس های مسافرتی هشدار داده اند که هشدارهای سفر در مواجهه با COVID-19 است. او گفت که مراقب است در مورد بازدید از کشورهایی که بهتر از ایالات متحده هستند. بر اساس ارقام فدرال و داده های گردآوری شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، به طور میانگین حدود 5،700 و 3000 مورد در روز به ترتیب در پورتوریکو و کانادا گزارش شده است.

نقشه گسترش کرونا
نقشه گسترش کرونا
مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

از سوی دیگر ، طبق داده های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، میانگین متحرک 7 روزه موارد تایید شده در ایالات متحده در 29 آگوست 129،418 بود. همچنین ، بر اساس آخرین آمار فدرال ، بیش از 93 count از ایالات ایالات متحده با سطوح بالای انتقال COVID-19 در جامعه دست و پنجه نرم می کنند.

والنسکی گفت آژانس اطلاعیه های سلامت سفر را دریافت می کند و روزانه اعلان ها را در مورد دوزهای آزمایش و میزان مورد بررسی می کند تا دستورالعمل های سفرهای خاص کشور را در زمان واقعی به روز کند. CDC مستلزم استفاده از ماسک “هنگام مسافرت در داخل هواپیما ، اتوبوس ، قطار و سایر وسایل حمل و نقل عمومی به ایالات متحده و از ایالات متحده ، و در محورهای حمل و نقل ایالات متحده مانند فرودگاه ها و ایستگاه ها” است. پس از سفر ، CDC نظارت بر علائم COVID-19 و جداسازی و آزمایش در صورت بروز علائم را توصیه می کند.

به گفته CDC ، مسافران واکسینه نشده که نیاز به سفر دارند باید چند روز قبل تحت معاینه قرار گیرند ، هنگام مسافرت از ماسک استفاده کنند ، از ازدحام جمعیت اجتناب کنند ، فاصله فیزیکی را رعایت کنند و در هنگام بسته شدن فرودگاه ها و ایستگاه ها ، دست ها را رعایت کنند. مسافرانی که واکسینه نشده اند باید 3 تا 5 روز پس از سفر تحت آزمایش قرار گیرند و باید 7 روز پس از بازگشت به خانه بدون در نظر گرفتن نتایج آزمایش خود را منزوی کنند. مسافرانی که تصمیم نمی گیرند آزمایش شوند ، باید حداقل 10 روز در قرنطینه باشند.

دیدگاهتان را بنویسید