8 تعاونی همدان به بخش کشوری جشنواره تعاون برتر راه یافتند


8 تعاونی همدان به بخش کشوری جشنواره تعاون برتر راه یافتند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان از برگزیده شدن هشت تعاونی استان همدان برای شرکت در مسابقات کشوری هفدهمین جشنواره برتر تعاون خبر داد.


به گزارش ایلنا از همدان، یوسف شعبانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فرآیند هفدهمین جشنواره تعاونی برتر امسال از ابتدای خردادماه آغاز شده و 91 تعاونی در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون ثبت نام کرده اند. .


وی گفت: از این تعداد 50 تعاونی امتیاز استانی و هشت تعاونی نیز امتیاز لازم برای حضور در بخش کشوری مسابقات تعاونی برتر را کسب کرده اند.


مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان اضافه کرد: کارشناسان استان و وزارتخانه پس از ثبت نام، بازرسی تخصصی از ثبت نام کنندگان در این جشنواره و همچنین بازدید از این شرکت های برتر در این زمینه را انجام می دهند. تعاونی ها در هفدهمین جشنواره تعاونی های برتر تجلیل خواهند شد.


وی به برگزاری این جشنواره در دو مرحله استانی و کشوری اشاره کرد و گفت: هفدهمین جشنواره تعاون برتر همدان در هفته تعاون از هفتم تا سیزدهم شهریور ماه برگزار می شود.


شعبانی بیان کرد: گرایش های این دوره از جشنواره شامل دامپروری، کشاورزی، کشاورزی، صنایع غذایی، نساجی و پوشاک، صنعت، معدن، تامین نیاز تولیدکنندگان، فرش دستباف، حمل و نقل دریایی، تامین نیاز مصرف کنندگان، مرزنشینان است. . ، اعتبار، مسکن، ساخت و ساز. ، تامین نیازهای مشاغل توزیعی، صنایع دستی، تجارت توزیعی، مشاغل خدماتی، صنایع تولیدی، خدماتی، زنان، خدمات بهداشتی و درمانی و آموزشی.


وی ادامه داد: تمرکز بر ترویج فرهنگ کار جمعی و تعاون موجب تولید، اشتغال زایی و توسعه اقتصادی می شود و در این راستا هفدهمین جشنواره تعاون برتر در استان و کشور برگزار می شود.


مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان راه اندازی و گسترش تعاونی ها در عرصه های مختلف اقتصادی را تحقق پیشرو در عرصه اشتغال و رفاه تولید دانست و گفت: جشنواره تعاون برتر هر ساله با هدف توسعه و توسعه ما با ترویج و ترویج فعالیت های تولیدی، توزیعی و خدماتی و اجرای الگوهای تعاونی موفق عملی به نفع سایر تعاونی ها، به ترویج فرهنگ تعاون و معرفی توانمندی ها خواهیم پرداخت.


انتهای پست/