8 ایستگاه میانی از خط 6 تا پایان امسال به بهره برداری می رسد


8 ایستگاه میانی از خط 6 تا پایان امسال به بهره برداری می رسد

شهردار تهران گفت: با همکاری بانک شهر و توان مهندسی مجتمع مپنا، حداقل 8 ایستگاه از خط ششم متوسط ​​تا پایان امسال با تامین اعتبار لازم به بهره برداری می رسد.


به گزارش ایلنا، بازدید شهردار تهران از کارگاه های مهندسی مسیر و برخی ایستگاه های قطعه میانی خط 6 مترو تهران صبح امروز (پنجشنبه 11 تیر 1401) انجام شد.


در این مراسم که با حضور مدیرعامل بانک شهر و مدیرعامل مپنا برگزار شد، شهردار تهران از نزدیک آخرین وضعیت ساخت و ساز در 10 کیلومتری قطعه میانی خط 6 و ایستگاه چهارم در آستانه بهره برداری را زیر نظر گرفت. واقع در کارگر، شهدای طهارت هفتم، میدان حضرت ولیعصر (عج) و بهار شیراز.


شهردار تهران در پایان این بازدید با تاکید بر اینکه تکمیل خط 6 مترو از اولویت های تهران است، گفت: افتتاح ایستگاه های باقی مانده در خط 6 تنها کارایی خط را تضمین نمی کند. به سطح برنامه ریزی شده در طرح اولیه، اما تقاطع همچنین کارایی شبکه مترو را بهبود می بخشد.


زاکانی افزود: امیدواریم با همکاری دوستان بانک شهر و توان مهندسی مجتمع مپنا، با تامین اعتبار لازم، حداقل 8 ایستگاه از ایستگاه های متوسط ​​خط 6 تا پایان امسال راه اندازی و در دسترس قرار گیرد. به شهروندان.”


در پایان این نمایش، زاکانی شهردار تهران به همراه جمعی از معاونین و مدیران ارشد مترو از تمامی امکانات مجتمع مپنای ایران در محوطه مترو بازدید کرد.انتهای پیام/