7 تعطیلات آخر هفته روز کارگر در نیوانگلند (2021)4. Catskils، نیویورک

آبشارهای مخفی، مسیرهای کوهستانی و چاله های شنای مخفی در انتظار Catskills هستند. واقع در جنوب شرقی نیویورک (نه از نظر فنی نیوانگلند)، Catskills یک فرار آسان از هر دو شهر بوستون و نیویورک برای افرادی است که به دنبال اوقات فراغت جدی در فضای باز هستند.

در اینجا، مایل‌ها پیاده‌روی با مسیرهای پیاده‌روی برای همه توانایی‌ها – از پیاده‌روی کوتاه و همسطح در جنگل گرفته تا قله‌های چالش‌برانگیز (اما پرارزش‌تر) با ارتفاع بیش از 3500 فوت، پذیرفته می‌شوید. برای پیاده‌روی نهایی در روز تابستان، مسیر آبشار ورنوی کیل را دنبال کنید، مسیری 3.6 مایلی که به آبشارهای ورنوی کیل و چاله‌های شنای طراوت‌آمیز آن ختم می‌شود.

اگر ترجیح می دهید به آب ضربه بزنید تا خاک، خوش شانس هستید، زیرا Catskills خانه مخازن، دریاچه ها و رودخانه های بی شماری است که می توانید از طریق کایاک، تخته شنای ایستاده یا قایق رانی کاوش کنید.

فراموش نکنید که دوچرخه خود را به همراه داشته باشید، زیرا Catskills مسیرهای دوچرخه سواری در داخل و خارج از جاده را ارائه می دهد – مسیر مورد علاقه مسیر 26 مایلی Catskill Scenic Trail است که به نام خود عمل می کند.

لازم نیست تمام آخر هفته خود را در Catskills در طبیعت بگذرانید – این دهکده یک پایگاه عالی برای بازگشت به خانه است. از ویترین فروشگاه‌های ویکتوریایی در امتداد خیابان اصلی Catskills خرید کنید، در رستوران‌های محلی غذا بخورید، و در رودخانه Hudson River Skywalk از سایت تاریخی ملی توماس کول تا منطقه تاریخی استان اولانا بگردید.

وقتی صحبت از اقامت به میان می‌آید، Catskills مملو از مکان‌های منحصربه‌فرد برای اقامت است – کابین‌های متمرکز بر طراحی در هتل Eastwind یا اقامتگاه فوق‌العاده مد روز Scribner’s Catskill Lodge را امتحان کنید.

رژیم لاغری سریع