65+ دستور غذا برای شام وگان – غذایی با احساس


این لیست دارد 65+ دستور العمل شام وگان خوشمزه از جمله طرف های گیاهی، دستور العمل های قابلمه فوری وگان، دستور العمل های ظرف غذای گیاهی، دستور العمل های ماکارونی وگان، سوپ های گیاهی و موارد دیگر! در اینجا چیزی برای همه وجود دارد و بسیاری از ایده‌های عالی برای تهیه غذا!

پس از بیش از 8 سال وبلاگ نویسی، من یک پایگاه عالی از دستور العمل های شگفت انگیز در سایت خود دارم و فهمیدم که بالاخره زمان آن رسیده است که شروع به انجام برخی از خلاصه ها کنم. از آنجایی که اخیراً دستور العمل های غذای وگان مورد علاقه من بوده است، فکر کردم که با خلاصه دستور العمل های شام وگان شروع کنم.

من این لیست را بر اساس تعداد کمی از آنها به دسته بندی تقسیم کردم. معلوم شد، من تعداد زیادی سوپ وگان عالی، تاکوی گیاهی، و ماکارونی وگان دارم، بنابراین برای هر یک از آنها دسته بندی ایجاد کردم. همچنین یک دسته جداگانه برای غذاهای جانبی وگان وجود دارد که همه چیز در دسته اصلی “غذاهای اصلی وگان” قرار می گیرد. امیدوارم از این لیست دستور العمل های جدید وگان مورد علاقه خود را پیدا کنید! لطفا در نظرات به من بگویید که کدام مورد مورد علاقه شماست!

رژیم لاغری سریع