6 فایده شگفت انگیز سونا مادون قرمز


مزایای سلامتی سونا مادون قرمز واقعاً فوق العاده است. اما نکته اینجاست ، من هرگز خود را “دختر سونا” نمی دانستم. مطمئناً ، من چند تجربه را تجربه کرده ام که به یکی از آن جعبه های گرمکن عرق کرده و عرق کرده بپردازم ، اما هرگز قبل از احساس خفگی بیش از ده دقیقه طول نکشید.

سپس آخرین تولد خود را جشن گرفتم.

شوهرم به مدت سه ساعت تجربه سم زدایی در آبگرم را در یک شهر مجاور به من داد. ام ، بهشت و به طور شگفت انگیزی ، قسمت مورد علاقه من در کل تجربه ، زمان گذراندن در سونا مادون قرمز بود. وقتی بیرون آمدم احساس آرامش ، شادابی و سرزندگی کردم. و پوستم مثل همیشه تابیده بود.

بنابراین من کاری را کردم که هر دختر هیپی معمولی انجام می داد … شوهرم را متقاعد کردم که مبلمان را کنار بگذارد و به جای آن یک سونا مادون قرمز بخرد. چرا ، سونا.

خوب ، بنابراین خلاص شدن از مبل ها یک رویداد طولانی بوده است – یکی را باید در پست وبلاگ دیگری توضیح دهم. (به زبان ساده: داشتن فضای بیشتر برای کشش ، چمباتمه زدن ، حرکت و رقص بسیار بهتر از نشستن روی مبل هایی است که کمرم را خراب می کردند.)

من کجا بودم؟ اوه بله ، سونا. پس از فروش مبلمان اتاق نشیمن دوست داشتنی ، تصمیم گرفتیم با پول اضافی دیوانه شویم و سونا خودمان را خریدیم. (من یکی از این شرکت محلی دوست داشتنی خریدم. و نه ، من به آنها وابسته نیستم. من فقط سونا را دوست داشتم و می خواستم آن را به اشتراک بگذارم.)

شما بچه ها من سونای مادون قرمز خود را دوست دارم. این به طور جدی یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی است که من برای سلامتی خود انجام داده ام.

سونا مادون قرمز چیست؟

سونا مادون قرمز نوعی سونا است که ترکیبی از گرما و نور است. این نور امواج نوری مادون قرمز ساطع می کند که گرما را در بدن ایجاد می کند و باعث می شود عرق کنید. بسیاری از مردم به دلیل احساس گرم و “شلوغی” با سونا معمولی مشکل دارند. با استفاده از سونا مادون قرمز ، دمای محیط در گرمای بسیار راحت تری باقی می ماند در حالی که نور مادون قرمز می تواند باعث تعریق شدیدتر در دمای پایین شود. (یعنی ، هیچ احساس گرفتگی ندارید! واهو!)

در واقع ، نور مادون قرمز مستقیماً بدن شما را گرم می کند بدون اینکه مجبور باشید هوای اطراف خود را مانند یک سونا سنتی گرم کنید.

6 فایده شگفت انگیز سونا مادون قرمز:

  1. آرامش

این ممکن است کاملاً واضح به نظر برسد زیرا معمولاً وقتی “سونا” را می شنوید فکر می کنید “آرامش بخش” هستید اما این امر آن را کمتر درست نمی کند. برخلاف سونا سنتی ، مادون قرمز ملایم و آرامش بخش است. گرمای ناشی از نور مادون قرمز به شل شدن ماهیچه ها کمک می کند ، تنش را از بین می برد و استرس کمتری را به کل بدن وارد می کند. برای این مادر ، زمان من در سونا زمان خاصی برای من است. عاشقشم.

  1. مسکن درد

یکی دیگر از مزایای سونا مادون قرمز تسکین درد است. اگر از درد عضلات یا مفاصل رنج می برید ، سونا مادون قرمز ممکن است پاسخ شما باشد زیرا به افزایش گردش خون و کاهش التهاب در ماهیچه ها کمک می کند. خلاص شدن از مبل های ما نه تنها به کمرم کمک کرد ، بلکه تجربه سونا روند بهبودی من را تسریع کرد.

  1. گردش خون بهبود یافته است

به عنوان کسی که با گردش خون مبارزه می کند ، این برای من عالی است. با افزایش دمای بدن در اثر نور مادون قرمز ، گردش خون به طور طبیعی افزایش می یابد و نور مادون قرمز می تواند به تحریک جریان خون تا دو برابر میزان طبیعی کمک کند. اگر جلسات مداوم را با سونا مادون قرمز انجام دهید ، خواهید دید که این افزایش جریان خون همچنان به کاهش درد و التهاب کمک می کند ، در حالی که به عضلات شما نیز برای بهبودی از آخرین تمرین شدید کمک می کند.

  1. سم زدایی

تعریق یکی از طبیعی ترین روش های بدن ما برای خلاص شدن از شر آشغال های اضافی است. تعریق یک راه عالی و بی خطر برای درمان و حفظ سلامتی است. وقتی عرق می کنیم سمومی را که تمایل به تجمع در بدن ما دارند از بین می بریم. سایر مزایای سونا مادون قرمز ناشی از استفاده از نور مادون قرمز است که باعث افزایش دمای داخلی می شود و به تعریق سم زدایی عمیق تر در سطح سلولی کمک می کند.

  1. کاهش وزن

افزایش دمای هسته باعث افزایش ضربان قلب می شود: افزایش ضربان قلب باعث می شود بدن شما بیشتر کار کند تا دمای هسته را پایین بیاورد یا با افزایش ضربان قلب همگام شود و بدن شما کالری بسوزاند و به کاهش وزن کمک کند. مقاله ای با عنوان ، اثر تعریق ، در مجله انجمن پزشکی آمریکا نتیجه گرفت که یک جلسه 30 دقیقه ای سونا مادون قرمز می تواند حدود 600 کالری بسوزانید بله درست خواندید

  1. بهبود سلامت پوست

تعریق می تواند به پاکسازی آن منافذ کمک کند. حذف سموم از پوست باعث می شود پوستی شفاف ، نرم و سالم به نظر برسد. برخی از درمانهای مادون قرمز می توانند به تحریک تولید کلاژن کمک کنند که می تواند به کاهش چین و چروک و بهبود رنگ کلی پوست کمک کند. من به طور جدی احساس می کنم هر زمان که از سونا بیرون می روم بهترین چهره را داشته ام.

مزایای سونا مادون قرمز بسیار عالی به نظر می رسد ، درست است؟ بنابراین این س becomesال مطرح می شود: چگونه می توانید یک سونا خوب انتخاب کنید؟

نحوه انتخاب بهترین سونا مادون قرمز:

هنگام انتخاب سونا مادون قرمز ، چند نکته را باید در نظر گرفت (فروشنده معتبر ، گواهینامه ایمنی و غیره) ، اما در اینجا مواردی وجود دارد که ممکن است هنگام انتخاب سونا مادون قرمز به آنها توجه نکنید:

  • بخاری / پانل فیبر کربن. بخاری های کربنی پیشرفته ترین سیستم گرمایش مادون قرمز موجود در مقایسه با بخاری های فولادی یا لوله ها / میله های سرامیکی را ارائه می دهند.
  • پدهای گرمکن بزرگتر. سطح گرما یک عدد مهم است که باید در نظر گرفته شود. هر گسیل گرمای مادون قرمز می تواند به اندازه مساحت کل خود گسیل کننده م effectiveثر باشد. بنابراین به دنبال چیزی باشید که دارای صفحات گرمایش دیواری بزرگ ، از جمله پنل های پشتی ، جانبی ، جلو ، کف و ساق پا باشد. پوشش کامل بدن به معنی مزایای بیشتر و نتایج بهتر در زمان کمتر است.
  • چوب مناسب! با چوب سرو یا سنجد بچسبانید. چوب های دیگر مانند کاج ، صنوبر ، صنوبر یا چوب قرمز می توانند مشکلاتی مانند ترک خوردن ، نرم بودن بیش از حد و شروع به پوسیدگی یا تولید بوی مشخص ایجاد کنند. سرو یا هملوک محکم ، بادوام هستند و در مورد رطوبت و گرما خوب عمل می کنند. آنها همچنین هر دو عایق خوبی هستند.
  • EMF بسیار کم بسیاری از سوناهای مادون قرمز دور بالا ، میزان بسیار مهمی از فرکانس های الکترومغناطیسی مضر را ایجاد می کنند. میدانهای الکترومغناطیسی مانع از سم زدایی و جوانسازی بدن می شوند. به دنبال سونا مادون قرمز با EMF بسیار کم باشید.

پس اینجاست! متوجه می شوم که گرفتن سونا ممکن است سرمایه گذاری بزرگتری نسبت به بسیاری از افراد باشد ، اما به طور جدی مبل ها را فراموش کرده و امتحان کنید. اگر فضا و قسمت های پایینی تنگ است ، با استفاده از چیزی شبیه به این سونا قابل حمل که به صورت آنلاین یافت می شود ، می توانید بسیاری از مزایای بزرگ سونا مادون قرمز را بدست آورید.

آیا قبلاً از مزایای سونای مادون قرمز استفاده کرده اید؟ اگر چیز دیگری نیست ، بروید یک سالن بدنسازی یا آبگرم محلی پیدا کنید و یک چرخش کنید. حتی ممکن است مکانی شیرین و شاد پیدا کنید.

منابع:
http://www.mayoclinic.org/healthy-lifestyle/consumer-health/expert-answers/infrared-sauna/faq-20057954
https://draxe.com/infrared-sauna/
http://www.mindbodygreen.com/0-12265/6-benefits-of-infrared-sauna-therapy.html
http://www.sunlighten.com/infrared-sauna-health-benefits.html
http://www.livestrong.com/article/240539-infrared-sauna-benefits-risks/
http://www.livestrong.com/article/224557-infrared-sauna-vs-traditional/
http://www.saunas10mistakestoavoid.com/
https://www.evolutionhealth.com/Infrared_Saunas/Suana-Guide.html

برای به روز رسانی ، پیشنهادات و پیشنهادات رایگان ثبت نام کنید.

همچنین من یک نسخه رایگان از “راهنمای ساده شما سالم” را برای شما ارسال می کنم. این منبع شماره 1 شما برای سهولت زندگی سالم است.

از شما برای حمایت از این سایت با خریدهای انجام شده از طریق پیوندهای این مقاله متشکریم.دیدگاهتان را بنویسید