50 تراکنش تقلبی


50 تراکنش تقلبی

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری کلاهبردار حرفه ای با سوء استفاده از اعتماد مغازه داران و انجام 50 معامله کلاهبرداری خبر داد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ جلیل مقوفی گفت: در پی مراجعه چند تن از کسبه در محدوده خیابان نواب به کلاهبردار فردی خوش تیپ، موضوع در دستور کار تیم پلیسی قرار گرفت.ماموران در منطقه.


وی با بیان اینکه با تشکیل پرونده های مشابه و شفاف سازی اطلاعات به دست آمده مشخص شد متهم به صورت فریبکارانه و با زبان پررنگ به واحدهای صنفی مراجعه کرده و کالای مورد نظر مغازه داران را به دست آورده اما هنگام پرداخت وجه کالا از مغازه داران سوال کرده است. .


این افسر پلیس افزود: متهم با برداشت عابر بانک و دریافت چک از ارائه چک دوم به مغازه داران خودداری کرد و به این ترتیب با کالاهای خریداری شده از مغازه خارج شد.


رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: صاحبان فروشگاه که با عدم پرداخت وجه مواجه شده بودند متوجه کلاهبرداری خریدار مهربان و معامله ناموفق وی شدند.


سرهنگ با اشاره به اینکه در تحقیقات میدانی از متهم و تصویر وی دستگیر شد، گفت: گشت های پلیس تا روز گذشته ادامه داشت تا اینکه اکیپ پلیس آگاهی متهم را در مغازه ای مشاهده و در یک عملیات ضربتی وی را بازداشت کردند. مشخصات فیزیکی. کردن.


وی افزود: متهم پس از انتقال به کلانتری به 50 فقره کلاهبرداری به همین ترتیب اعتراف کرد و کارشناسان ارزش اموال کلاهبرداری را 3 میلیارد ریال اذعان کردند.


رئیس پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: متهم پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی و اخذ دستور قضایی به دادسرای مربوطه معرفی شد.


انتهای پیام/