5 گام مهم برای یافتن یک کلینیک سلامتی با کیفیت

این دانش عمومی است که رژیم غذایی و ورزش بخش مهمی از سلامتی و تندرستی هستند. با این حال، پزشکان، پرستاران و فیزیوتراپیست های شما نقش مهمی در سلامت کلی شما دارند. دانش و بینش حرفه‌ای می‌تواند به شما در رسیدن به اهداف تناسب اندام کمک کند، در حالی که در جستجوی جایگزین‌هایی برای حفظ یک سبک زندگی سازنده و سالم هستید. وقتی صحبت از یک سیستم پشتیبانی تمام ستاره به میان می آید، انتخاب کلینیک سلامتی مناسب می تواند مشکل باشد. برای اینکه جستجوی شما استرس کمتری داشته باشد، از این پنج مرحله برای شروع استفاده کنید.

1. بدانید که چه می خواهید و نیاز دارید

ندانستن آنچه در یک کلینیک سلامتی ارائه می شود مانند غذا خوردن در یک رستوران بدون منو است. هنگامی که بدانید چه چیزی نیاز دارید، اولین کار شما این است که مطمئن شوید کلینیک می تواند آنها را برآورده کند. قبل از جمع آوری تیم پزشکی خود، باید یک ایده کلی از آنچه به دنبال آن هستید داشته باشید. به چیزهایی که برای شما مهم هستند فکر کنید، مانند:

– ساعات کار

– محل

– سازگاری با بیمه

– خدمات ارائه شده

هنگامی که ایده ای به دست آوردید، شروع به نوشتن دفاتر در منطقه خود کنید که این معیارهای اساسی را دارند. این یک راه آسان برای حذف کلینیک هایی است که نیازهای شما را برآورده نمی کنند. ندانستن اینکه یک کلینیک چه خدمات پزشکی می تواند به شما ارائه دهد می تواند گران و اتلاف وقت باشد، بنابراین منطقی است که ابتدا این موارد را بدانید.

2. با مردم صحبت کنید

گاهی اوقات نظرات مناسب است. خواه خانواده، دوستان، همکاران یا همسایگان، تبلیغات شفاهی یک چیز قدرتمند است. اگر تازه وارد منطقه خود شده اید یا می خواهید کلینیک سلامتی خود را تغییر دهید، می توانید برای بررسی گزینه های خود از دیگران مشاوره بگیرید.

3. با پزشک خانواده خود صحبت کنید

در برخی موارد، پزشک عمومی شما را برای درمان های جایگزین، مانند فیزیوتراپی یا EKG، به یک کلینیک سلامت ارجاع می دهد. اگر شما و پزشکتان رابطه کاری دارید، با آنها در مورد اینکه کدام یک در منطقه شما برای شما بهترین است صحبت کنید و با هم راه حلی برای آن پیدا کنید.

4. با کلینیک تماس بگیرید

اغلب اوقات، تنها راه شناخت فضای یک مکان، تماس تلفنی و صحبت با کسی است. اگر سرد، گوشه گیر یا ناگهانی به نظر می رسند، ممکن است ایده خوبی باشد که به راه خود ادامه دهید. یک مطب پزشکی درجه یک به سوالات شما پاسخ می دهد، پیشنهاداتی ارائه می دهد و دوستانه و آرام باقی می ماند. آنها همچنین باید آموزنده باشند و بتوانند به شما بگویند که خدمات خاص آنها چگونه می تواند به شما کمک کند.

5. از تاسیسات بازدید کنید

وقتی تحقیقات خود را به پایان رساندید، یک قرار ملاقات بگذارید. قبل از مراجعه به پزشک، از مرکز آنها بازدید کنید. نگاهی به قسمت انتظار یا اتاق امتحان بیندازید. آیا آنها تمیز هستند؟ همه چیز خوب است؟ آیا از نظر زیبایی شناختی دلپذیر هستند؟ این موارد مهم هستند و برای یکپارچگی کلینیک صحبت می کنند. این بدان معناست که آنها به کار خود افتخار می کنند و با عقیم نگه داشتن چیزها برای بیماران خود ارزش قائل هستند.

پس از بازدید از مرکز و آشنایی با یکدیگر، با کارکنان صحبت کنید. به یاد داشته باشید، هدف یک کلینیک سلامتی با کیفیت، اطمینان از داشتن یک سبک زندگی سالم است. هدف آنها هدف شماست و می خواهند به شما کمک کنند تا موفق شوید.

رژیم لاغری سریع