30 روز مراقبت از خود برای شما


مراقبت از خود 30 روز

اجازه ندهید این بلوز تابستانی شما را ناامید کند. با نزدیک شدن به فصل پاییز ، زمان تمرکز مجدد روی شما فرا رسیده است. آهسته حرکت کنید ، چیزهایی را که دیگر به شما خدمت نمی کنند رها کنید و 30 روز برای مراقبت از خود صرف کنید تا شما را سیر کند.

یافتن زمان برای خود همیشه آسان نیست ، اما یک امر ضروری است! هر سپتامبر ، ما این تقویم را طوری طراحی می کنیم که هرکسی بتواند به راحتی هر روز تمرین کند. تا زمانی که فنجان خود را پر نکنید ، نمی توانید جام دیگران را به طور واقعی پر کنید. “اوف!” صدا اما اکثر ما در واقع آن را اجرا نمی کنیم و می خواهیم این ماه آن را تغییر دهیم!

مراقبت از خود خوب نیست ، اما این در مورد حمام کردن با حباب و نوشیدن شراب نیست. فقط شما واقعاً می دانید که چگونه به نظر می رسد ، اما این تقویم به شما در تشخیص آن کمک می کند.

30 روز مراقبت از خود زمانی برای پرورش بدن ، ذهن و ذهن شما خواهد بود تا بتوانید با روحیه 100٪ از فصل جدید استقبال کنید.

این تقویم را چاپ کرده و در جایی نگه دارید که می توانید هر روز آن را ببینید! همچنین می توانید این را در تماس خود در LSF The App پیدا کنید. امیدوارم از این راهنما به عنوان راهنمایی برای ترکیب آن استفاده کنید. اگر احساس می کنید به چیز خاصی نیاز دارید ، به دنبال آن بروید! به یاد داشته باشید ، این ماه برای شماست !!

دنبال کردن من را تکرار کن ، مراقبت از خودخواهی نیست ، ضروری است! حتی فقط 5 دقیقه در روز بهترین زمان برای بررسی خود ، ارزیابی احساسات و سازگاری است!

ما همچنین تمرینات زنده و چت از اینستاگرام را اضافه خواهیم کرد. Follow + Notifications را روشن کنید تا از دست ندهید!دیدگاهتان را بنویسید