3 راه برای استفاده بیشتر از شب های درخشان تابستان در نیوانگلند1. در مسیر آبجو ماساچوست غربی میل کنید

ماساچوست غربی به‌خاطر پوشش جنگلی، صحنه‌های هنری تابستانی، و مسیرهای بی‌پایان برای پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری شهرت دارد. با این حال، برای معرفت‌شناسان، این مکان همچنین خانه یک آبجوسازی رو به رشد با مقاصد آبجوی صنایع دستی بیشتر از آن چیزی است که در یک سفر کوتاه می‌توان از آن بازدید کرد. در طول ماه‌های گرم‌تر، برای شب‌های طولانی با نوشیدنی سرد، دوستان خوب و گاهی اوقات موسیقی زنده به سراغ باغ‌های آبجوی آفتابی بروید.

جمعه‌ها، Berkshire Brewing در Deerfield، MA، باغ آبجو خود را در ساعت 3 بعد از ظهر با یک باربیکیو و کامیون غذا باز می‌کند تا آبجوها را جذب کند. از آنجا، به سمت جنوب به آبجوسازی ساختمان‌های رها شده بروید، که سرگرمی‌های زنده را نیز در پاسیو خود دارد و با توقفی در Iron Duke Brewing در لودلو، آن را دنبال کنید. آیرون دوک که در امتداد رودخانه چیکوپی و پشت آسیاب‌های قدیمی شهر قرار دارد، چادری وسیع به سبک عروسی برای نوشیدن جرعه جرعه در فضای باز، باران یا درخشش دارد، که با لامپ‌های گرما برای شب‌های خنک‌تر کامل می‌شود. به علاوه، آن را با تعداد انگشت شماری از آبجوسازی‌های دیگر در این منطقه مخلوط کنید، که اتاق‌های سرپوشیده آنها (Springfield’s White Lion و Amherst’s Hangar Pub و Grill هستند) برای استفاده در آینده مناسب هستند.

محل اقامت در مسیر آبجو:

D. Hotel Suites and Spa, Holyoke, MA

D. Hotel Suites and Spa در Holyoke، MA، دارای اسپا، استخر سرپوشیده، دو غذاخوری متصل، و صبحانه رایگان است. این مکان به عنوان نقطه پرش برای ماجراجویی های یک روزه در منطقه رزرواسیون ایالتی کوه تام یا پارک ایالتی مستر هولیوک رنج عالی است. این به همان اندازه دلپذیر است که یک سکوی فرود آرامش بخش (یا دفتر راه دور) برای یک تور متمرکز بر نوشیدنی عاشقان آبجو.

مسافرخانه در Boltwood، Amherst، MA

هتل این بولتوود، یک تختخواب و صبحانه دنج با چشم‌اندازی از کالج آمهرست و شهر کامن، در نمای شیک نیوانگلند قرار دارد. این مسافرخانه با رنگ‌های استعماری مانند تخت‌خواب‌های چهار پوستر و بازسازی‌های مدرن مانند حمام‌هایی با کاشی‌های براق مترو، ظرافتی را به استراحت در اواسط هفته می‌افزاید. به علاوه، دارای یک پاسیو دوست‌داشتنی است که می‌توانید از ساعات اضافی تابستان در آن لذت ببرید، و یک شومینه برای گرم کردن وسایل پس از غروب خورشید در نهایت.

اولد میل مسافرخانه، هتفیلد، MA

با انحراف رادیکال از ظاهر سنتی نیوانگلند، صاحبان مسافرخانه اولد میل از تغییرات استعماری صرف نظر کردند و با ظاهر صنعتی-شیک همه کاره شدند. تاریخ هتفیلد به‌عنوان یک آسیاب و شهر صنعتی – بدون ذکر سد و آبشار غول‌پیکر در کنار مسافرخانه – نشان‌دهنده تناسخ آن به‌عنوان ملکی به سبک بوتیک در قلب ماساچوست غربی (و مسیر آبجو آن) بود. اکنون، به‌جای تخت‌خواب‌های چهار پوستر و توری‌های فرفری، وسایل چوبی و فلزی، تیرهای در معرض دید و دیوارهای برجسته را خواهید دید که همه آن را تازه می‌کند.

رژیم لاغری سریع