3 دلیل برای پیوستن به یک شرکت MLM سلامت و تندرستی

اجازه دهید صادقانه باشد. شرکت های بازاریابی شبکه ای یا MLM زیادی وجود دارند، و اگر شما فردی هستید که به دنبال ورود به صنعت مشاغل خانگی هستید، انتخاب شرکت مناسب می تواند دلهره آور باشد. این یک دانش عمومی است که در حرفه بازاریابی شبکه ای باشید شما باید نسبت به محصول خود اشتیاق داشته باشید. اگر به محصول خود علاقه ندارید، برای تبلیغ آن مشکل خواهید داشت.

بسیاری از شرکت های بازاریابی شبکه ای محصولات و خدمات متنوعی از انرژی گرفته تا خدمات ارتباطی و سلامت و تندرستی را ارائه می دهند. من اساساً در مورد این صحبت خواهم کرد که چرا انتخاب یک شرکت MLM سلامت و تندرستی می تواند یکی از بهترین تصمیماتی باشد که می توانید در حرفه حرفه ای خانگی خود بگیرید.

اول، سلامت و تندرستی موج یا انقلاب بعدی است. امروز در ایالات متحده با صدای بلند اقتصاددان پل زین پیلزر، 1.5 تریلیون دلار به “صنعت بیماری “، در مورد مراقبت های بهداشتی، تلاش برای بهتر کردن مردم. بسیاری از مردم اکنون به اقدامات بهداشتی یا پیشگیرانه روی می آورند. در کتابش “انقلاب سلامتی” او پیش‌بینی کرد که تا سال 2010 نزدیک به 1 تریلیون دلار از اقتصاد کشور صرف محصولات و خدماتی می‌شود که ظاهر و احساس بهتری به مردم می‌دهد، با ضد پیری مبارزه می‌کند و غیره.

مردم در حال حاضر عوارض جانبی درمان های سنتی را می بینند و اکنون اقدامات جایگزین را انتخاب می کنند، یک رویکرد پیشگیرانه تر در مقابل یک رویکرد درمانی.

دوم، در سلامت و تندرستی MLM، مواردی وجود دارد تجربه محصول. هنگامی که یک مکمل غذایی پر از ویتامین ها و مواد مغذی که بدن شما به آن عادت ندارد مصرف می کنید، بدن شما شروع به عملکرد در سطوح مختلف می کند. غیرمعمول نیست که افراد گزارش دهند که علائم برخی از بیماری ها که قبلاً آنها را آزار می داد، پس از مصرف مکمل های غذایی ناپدید شده اند.

دانشمندان در حال کشف این موضوع هستند که بیشتر بیماری هایی که امروزه درمان می شوند به دلیل رژیم غذایی نامناسب است. هنگامی که آنها یک تجربه محصول شگفت انگیز دارند، فرد احتمالاً چه کاری انجام می دهد؟ آن را به دوستان، خانواده، همکاران، دشمنان و غیره خود معرفی کنید. و این روحی است که در بازاریابی شبکه ای وجود دارد.

ثالثاً، اکثر شرکت‌های سلامت و تندرستی MLM دارای یکی هستند برنامه Autoship، یا حجم مورد نیاز ماهانه. اگر تجربه محصول قانع کننده ای داشته اید و محصول آن محصول هستید، احتمال زیادی وجود دارد که محصول را دوباره سفارش دهید و به استفاده از آن ادامه دهید. اگر دوباره آن را سفارش دهید، احتمال بسیار زیادی وجود دارد که اعضای تیم شما و سایرین در خط پایین شما دوباره سفارش دهند و این سفارش مجدد ماهانه کسب درآمد باقیمانده را آسان می کند.

با توجه به اینکه سلامت و تندرستی یکی از بزرگترین گرایش‌ها است، منطقی است که زمان خود را در حال اجرا نگه دارید و پشت یک محصول سلامت باشید که می‌توانید برای خودتان استفاده کنید، فواید آن را ببینید و با خیال راحت آن را به دیگران توصیه کنید که هستید بسیار خوب است. حرفه بازاریابی شبکه ای خود را شروع کنید.

رژیم لاغری سریع