2 بازیکن استقلال در لیست خروج هستند


2 بازیکن استقلال در لیست خروج هستند

2 بازیکن دیگر از استقلال تهران در لیست خروج این تیم قرار خواهند گرفت.


به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، اردوی تیم استقلال تهران در آنکارا ترکیه برگزار شد و آبی پوشان عصر دیروز راهی تهران شدند.


این سفر برای تمرینات فشرده و برنامه های آماده سازی ریکاردو ساپینتو بود که شامل چند بازی دوستانه بود. سرمربی پرتغالی در روزهای گذشته آزمون جدی شاگردانش را تجربه کرده و خواهان تغییر دیگری پس از این اردو است.


به گفته سرمربی دو بازیکن دیگر از استقلال حذف خواهند شد. دلیل چنین تصمیمی مشکلات انضباطی و مسائل مشابه نیست. ظاهراً ساپینتو قصد دارد با این تغییر، مقداری ترافیک لاین را آزاد کند و موجودی بازیکنان را در همه موقعیت‌ها متعادل کند.


مدیریت باشگاه در جریان این تصمیم کادرفنی قرار گرفته و تکلیف بازیکنان هر دو تیم در آینده نزدیک مشخص خواهد شد. دیدار ساپینتو با مصطفی آجورلو درباره صعود در ترکیه انجام شد و انتظار می رفت این تصمیم پس از بازگشت این تیم به تهران به صورت رسمی اعلام شود.


این اولین لیست خروجی Sapinto نیست. او پیش از سفر تیمش به ترکیه اسامی بازیکنان مازاد را اعلام کرده بود. به گفته وی محمدجواد به افرین، متین کریم زاده، زکریا مرادی، امین قاسمی نژاد، آرش دجلیری، سینا خادمی پور، فردین رضاب و رضا آذری در این سفر همراه تیم نبودند تا در مورد آینده خود با باشگاه صحبت کنند.


استقلال در فصل نقل و انتقالات با بازیکنانی چون سیدمحمد حسینی، سجاد شهبازاده، کاوه رضایی، پیمان بابایی، امید حمیدی فر، رضا میرزایی و محمدحسین زواری قرارداد امضا کرد.


انتهای پیام/