یک گروه حامی زندگی در تگزاس به طور موقت شکایات مربوط به تنظیم خانواده را ممنوع کرد.


قاضی ایالت تگزاس روز جمعه به طور موقت گروه های حامی زندگی را از طرح شکایت از گروه والدین برنامه ریزی شده در این ایالت به عنوان قانون جدید ضد سقط جنین منع کرد.

قاضی دادگاه ناحیه تراویس ، مایا گورا گمبل ، حکم منع موقت علیه حق زندگی در تگزاس را صادر کرد ، یک گروه ضد سقط جنین که یک وب سایت “افشاگر” راه اندازی کرد و درخواست اطلاعات مربوط به سقط جنین هایی را کرد که طبق قانون جدید SB 8 غیرقانونی می شوند. گزارش شده

“دادگاه دریافت که SB 8 موقتاً باعث صدمات احتمالی ، برگشت ناپذیر و قریب الوقوع به شاکیان و پزشکان ، کارکنان و بیماران آنها در سراسر تگزاس می شود که شاکیان ، پزشکان و کارکنان آنها مشمول اجرای خصوصی هستند که از نظر قانونی راهکارهای کافی برای آنها ندارند. گمبل نوشت. “من آن را پیدا کردم. من می توانم تحت SB 8 شکایت کنم.”

این فرمان ، که در 17 سپتامبر منقضی می شود ، حقوق تگزاس را ممنوع می کند که طبق برنامه ، از ارائه دهندگان سقط جنین و کارگران یک کلینیک والدین برنامه ریزی شده شکایت کند.

این لایحه که توسط گرگ ابوت فرماندار در ماه مه امضا شد ، به شهروندان خصوصی اجازه می دهد تا علیه پزشکان یا سایر افرادی که به سقط جنین کمک می کنند ، اقدام قانونی کنند. شخصی که با موفقیت از شخص دیگری با حداقل 10،000 دلار شکایت کرده است.

قاضی دادگاه منطقه ای تراویس ، مایا گوئرا از 459 دادگاه منطقه مدنی تگزاس.
قاضی دادگاه منطقه تراویس مایا گوئرا استدلال کرد که بر اساس قانون ممنوعیت سقط جنین در تگزاس ، “پزشکان ، کارمندان و بیماران” نمی توانند شخصاً شکایت کنند.
شهرستان تراویس ، تگزاس

برنامه های اشتراک گذاری Uber و Lyft ارائه روز جمعه ، آنها اعلام کردند که قانون جدید “100” “هزینه کارمندی را که بیمار یا کارگر را به کلینیک سقط می برد ، پوشش می دهد.

این ممنوعیت در اوایل این هفته پس از آنکه دیوان عالی آمریکا به درخواست فوری ممنوعیت سقط جنین عمل نکرد ، به اجرا درآمد.

برنامه ریزی والدین از حکم گمبل استقبال کرد.

هلن کراسنوف ، نایب رئیس طرح دعاوی و حقوق سیاست عمومی Planned ، گفت: “دادگاه ناحیه تراویس در حال اقدام سریع برای تأیید حقوق تگزاس برای زندگی و این دستور علیه هر کسی است که با آنها به عنوان مجریان نیابتی این قانون سخت کار می کند.” او گفت که مست هستم. ” به گزارش ABC News ، فدراسیون والدین آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد.

“این دستور منع کننده از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی شجاع و کارکنان مراکز بهداشت والدین برنامه ریزی شده در سراسر تگزاس محافظت می کند که در صورت نظارت ، آزار و اذیت و تهدیدات مراقبتی در حین انجام حداکثر تلاش خود در چارچوب قانون به مراقبت خود ادامه می دهند. “

اما حقوق زندگی در تگزاس گفت که با وجود دستور موقت موقت “خجالت نمی کشد”.

الیزابت گراهام ، نایب رئیس گروه ، در بیانیه ای برای هیل گفت: “این دادخواهی فعالیت های حق زندگی تگزاس را مختل نمی کند.” “تخمین زده می شود که روزانه 150 نوزاد به دلیل رهبری تگزاس لایف در روش ضربان قلب تگزاس نجات می یابند. والدین برنامه ریزی شده می توانند همچنان از ما شکایت کنند ، اما حق زندگی تگزاس در حمایت از زنان باردار و نوزادان متولد نشده در برابر سقط جنین هرگز عقب نشینی نمی کند. “

جلسه بعدی این موضوع در تاریخ 13 سپتامبر برنامه ریزی شده است.دیدگاهتان را بنویسید