یک کشته و 3 مصدوم در سیل محلات / ادامه بارش ها تا هفته آینده


یک کشته و 3 مصدوم در سیل محلات / ادامه بارش ها تا هفته آینده

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی گفت: بر اثر سیلاب در محلات در پی بارش شدید باران و جاری شدن سیل در نقاط مختلف استان مرکزی یک نفر کشته و سه نفر مجروح شدند. 3 مصدوم در این حادثه دیگر توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی شهرستان محلات منتقل شدند.


به گزارش خبرنگار ایلنا، امید مسعدی افزود: همچنین در پی این حادثه یک نفر از اهالی روستای سعادت آباد محلات واقع در مسیله جان باخت و جسد بی جان وی توسط نیروهای امدادی از آب بیرون کشیده شد.


وی ادامه داد: عصر روز پنج شنبه 15 مردادماه سال جاری در برخی مناطق استان مرکزی بارندگی شدید رخ داد. متاسفانه بارندگی ها باعث جاری شدن سیل در شهرهای محلات و اراک شد.


مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی تصریح کرد: بر شدت موارد فردا (جمعه) افزوده می شود و تا دوشنبه هفته آینده ادامه دارد. لذا از مردم خواهشمندیم با افزایش شدت جریان های همرفتی از حضور در دشت ها و حاشیه رودخانه ها خودداری کرده و بعدازظهر فردا در خانه بمانند.


آقای مصدی تصریح کرد: نیروهای امدادی و دستگاه های اجرایی متولی استان مرکزی در نقاط مختلف رودخانه ها و مسیل ها را رصد می کنند. در این راستا از مردم استان مرکزی درخواست و انتظار می‌رود که از حضور در کنار مسیل‌ها و رودخانه‌ها اکیداً خودداری کنند.


وی بیان کرد: با وجود اینکه در اوایل هفته جاری اطلاعیه ای مبنی بر عدم حضور مردم در کنار رودخانه ها صادر شد، اما مشاهده شد که در برخی مناطق استان چند نفر در رودخانه ها حضور دارند.


انتهای پست/