یک چهارم فرصت های خدماتی شما از بین رفته است. آیا به یک چهارم اهداف خود رسیده اید؟


یک چهارم فرصت های خدماتی شما از بین رفته است.  آیا به یک چهارم اهداف خود رسیده اید؟

یکی از اعضای کمیسیون امنیت صیما خطاب به رئیس جمهور گفت: یک چهارم فرصت خدمت شما گذشته است. آیا به یک چهارم اهداف خود رسیده اید؟ فرصت ها مثل ابر می گذرند.


به گزارش ایلنا، مجتبی ذوالنوری امروز (سه شنبه 20 مرداد) در صحن علنی شورای اسلامی در سخنانی در جمع دستوری با تسلیت ایام محرم خطاب به رئیس و رئیس مجلس گفت. وی گفت: اگر به سخنان هر یک از نمایندگان گوش دهید، شاید عده کمی از حضور خود در مجلس راضی نباشند، زیرا نقش مجلس را در حل مشکلات عمیق مجلس نمی بینند. . جامعه و هر روز با انتقادات و تهاجمات مردم حوزه انتخابیه مواجه می شوند، اما هیچ تاثیری در حل مشکلات خود در کار خود نمی بینند.


ذالونوری افزود: نمایندگان مجلس ارزشمند، انقلابی و دلسوز هستند، اما مانند دانه های پراکنده تسبیح هستند و هیات رئیسه باید به عنوان ریسمان پیوند و انسجام کارآمدی لازم را در اختیار مجلس قرار دهد و نقش لازم را ایفا کند. . طرح و برنامه مشترک امروز مجلس و دولت به عنوان یک توافق مشترک چیست که بر اساس آن بتوانیم مطالبات و مشکلات مردم را پیگیری کنیم.


نماینده مردم کوما در مجلس یازدهم ادامه داد: امروز شاهدیم که طرح رتبه بندی معلمان نیمه تمام است و با وجود گذشت 5 ماه از سال هنوز حقوق بازنشستگان مشخص نیست. جراحی اقتصادی و برداشت ارز 4200 تومانی در دامداری جای تشکر دارد و لازم است اما مجلس به نقش خود در کنترل دولت عمل نکرد تا کمر خمیده مردم را تحت فشار قرار ندهد. مجلس چه نقشی در این زمینه داشته است؟


وی یادآور شد: گناه هر نماینده چیست؟ آیا حضور رئیس مجلس در شورای عالی هماهنگی اقتصادی ملی به معنای تعامل مجلس و دولت است؟ چه برنامه ای که امروز به این شورا ارائه می شود با نمایندگان مردم در میان گذاشته شده و در مورد آن اتفاق نظر و توافق وجود دارد و چه پیامی از آنجا به مجلس ارسال می شود؟


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: چه نقشی در حل مشکلات مردم داریم؟ آیا راه حل هایی برای این مشکلات وجود دارد یا خیر و اگر وجود دارد، اجماع و هماهنگی مجلس و دولت چیست؟ چه کسی باید این زمین را تامین کند؟


زالونوری خطاب به رئیس جمهور گفت: پویایی، روحیه انقلابی و منش شما مایه قدردانی است، اما امروز حرکت دولت مانند حرکت فردی است که روی تردمیل می دود و هیچ مسافتی را طی نمی کند. امروز نقاط (الف) و (ب) شما برای ارزیابی پیشرفت کجاست؟ آقای رئیس جمهور! یک چهارم فرصت های خدماتی شما از بین رفته است. آیا به یک چهارم اهدافی که باید برسید رسیده اید؟ فرصت ها مثل ابر می گذرند.


نماینده مردم کوما در مجلس یازدهم اعلام کرد: چه کسی نداند که فساد در سیستم بانکی و قاچاق، کمر اقتصاد کشور را شکسته است؟ کدام یک از مکان های شما در حل این مشکلات فعال هستند؟ آقای رئیس جمهور! فعال سازی تولید و به کارگیری جوانان افسرده؛ اگر جوان درآمد کافی داشته باشد، مشکل ازدواج، تولد فرزند و جمعیت حل می شود.


وی پرداختن به ابرمشکلات کشور را یکی از نیازهای کاری دولت دانست که باید مورد توجه قرار گیرد.انتهای پیام/