یک پایگاه اقتصادی در استان بردسکن ایجاد شد


یک پایگاه اقتصادی در استان بردسکن ایجاد شد

فرماندار بردسکن در جلسه شورای شهر از راه اندازی پایگاه اقتصادی در استان خبر داد و افزود: بردسکن جزو سه شهرستان اول است که پایگاه اقتصادی ایجاد کرده است.


به گزارش خبرنگار ایلنا، علی دهگان زاده روز جمعه در جلسه شورای شهر بردسکن با حضور روسای شعب و بدون حضور رئیس اقامه نماز، دادستان و رئیس قوه قضائیه اعلام کرد. در فرمانداری صورت گرفت. جمع آوری و تحویل استاندار و سپس استاندار خراسان رضوی شد.


وی در ادامه به مشکلات کم آبی و بحران آب در کشور اشاره کرد و گفت: مسئولان باید با چاپ بروشور و بروشور، مردم را از بحران آب آگاه کنند تا در تابستان مشکل آب نداشته باشیم.


فرماندار بردسکن به توزیع اعتبار و تملک دارایی ها اشاره کرد و گفت: مدیران قوی و پایدار با مدیرکل خود صحبت کنند، از اعتبارات تعارف و غفلت نکنند.


دهقان زاده با اشاره به اینکه باید برای توزیع اعتبار و تملک دارایی بجنگیم، گفت: اینکه یک مدیر 3 میلیون وام به شهرستان جذب کند اصلا قابل قبول نیست. رهبر باید پیگیر و چابک باشد و در دل مردم امیدوار باشد و اگر اینطور نیست استعفا بنویسد.


وی ضمن تقدیر از مشتری افزود: مردم ما را معطل نکنند و هیچ گونه قصور و سهل انگاری از جانب راننده پذیرفته نمی شود. مردم خسته شده اند و دیوارهای امید مردم در این مدت کم و بیش فرو ریخته است، پس در بین مردم حضور داشته باشید و با مردم برای رفع مشکلات و ایجاد ارتباط نزدیک با خبرنگاران در خصوص اقدامات انجام شده تلاش کنید.


فرماندار بردسکن به مالیات بالای املاک اشاره کرد و گفت: در روزهای اخیر مردم مالیات بالایی پرداخت کرده و حق اعتراض داشتند که با گفتگوها تسهیل شد و موضوع در حال رسیدگی است.


انتهای پست/