یک مرکز در Freedom Fitness پیدا کنید


یوگا یک تمرین عالی با تاثیر کم است که به شما در تعادل بدن و ذهن کمک می کند. شکی نیست که حالت ها و تنفس عمیق در هر کلاس برای رفاه کلی شما مفید است.

اما آیا می دانستید که یوگا سلامت و قدرت بدنی را نیز بهبود می بخشد؟

کلاسهای تمرین گروهی یوگا فراتر از تمرینات کششی و آرامش بخش هستند. هیچ حرکت بی هدفی وجود ندارد و هر حالت (یا ژست) تحت هدایت مربی بر تنفس و موقعیت بدن تمرکز می کند تا مزایای سلامتی خاصی را ارتقا دهد.

یوگا علاوه بر آگاهی بدن ، کنترل تنفس و کاهش استرس ، به تن عضلات ، انعطاف پذیری ، حالت بدن و تعادل کمک می کند.

فواید یوگا

یوگا ورزشی است که تقریباً همه می توانند از آن لذت ببرند. مربی شما وضعیت شما را راهنمایی و تصحیح می کند تا بتوانید بدون آسیب و فشار آن را انجام دهید.

این یک تمرین ملایم و در عین حال قوی است که می تواند از آن لذت ببرد و برای همه سنین ، به ویژه مادران تازه کار ، احساس خوبی داشته باشد. بهبود بیماران پس از جراحی ، تصادفات یا جراحات ؛ افراد مسن با سفتی و درد آرتروز سازگار می شوند. و کسانی که درد مزمن ناشی از مولتیپل اسکلروزیس (MS) ، فیبرومیالژیا و لوپوس را تجربه می کنند.

افرادی که از اضطراب و افسردگی رنج می برند نیز ممکن است وقتی بر تنفس ، مراقبت از خود و ذهنی آرام و روشن تمرکز می کنند ، تسکین پیدا کنند.

یوگا با افزایش قدرت و انعطاف پذیری ، نقش مهمی در مدیریت درد ، تسکین تنش عضلانی و احساس کلی رفاه دارد.

آیا می خواهید یوگا انجام دهید؟

یوگا برای همه مناسب نیست ، اما یک تجربه تناسب اندام گروهی است که انگیزه و پشتیبانی را ارائه می دهد. تنفس عمیق ، کشش و تقویت با دیگران می تواند تجربه ای آرام و مفید باشد.

آیا ارزش امتحان کردن را ندارد؟ به ویژه در میان همه استرس های بهداشتی ، شغلی و مالی که امروز با آن روبرو هستیم. گذراندن یک ساعت در آرامش می تواند به تمرکز دوباره شما کمک کرده و ذهن خود را برای بهبود سلامت خود پاک کنید.

آیا نگران وضعیتی دست نیافتنی و ناراحت کننده هستید؟ می گیریم مربیان برای راهنمایی شما و اطمینان از یک تجربه راحت و لذت بخش آنجا هستند.

خجالت نکشید و یوگا را امتحان کنید! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تمرین شگفت انگیز با Freedom Fitness تماس بگیرید. ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم!

دیدگاهتان را بنویسید