یک مرد NJ لحظه ای را که گردباد خانه ای را ویران می کند در یک فیلم ویدئویی وحشتناک ثبت کرد


لحظه واقعی “پیچ و تاب” بود.

مارک کوبیلینسکی به طور تصادفی یک نسخه سینمایی وحشتناک از یک فیلم فرقه ای در سال 1996 ساخت ، هنگامی که یک گردباد EF-3 هفته گذشته Mullica Hill ، NJ را فرا گرفت.

این ویدئو که ابتدا در قالب کامل سه دقیقه ای در فیس بوک منتشر شده بود ، اکنون 1.2 میلیون بازدید و بیش از 10 هزار لایک دارد.

“این یک ویدیو طولانی است ، اما گردباد Mullica Hill را نشان می دهد. [making a] خانه ما مستقیماً مورد اصابت قرار گرفت. ” کوبیلینسکی 51 ساله زیرنویس این کلیپ را عنوان کرد که در آن ابر شومی پس از نزدیک شدن به خانه وی برخورد کرد. “آسیب باورنکردنی محله ما ویران شده است ، اما همه در امنیت هستند! “

کوبیلینسکی ، اهل پیتمن ، نیوجرسی ، هنگامی که باد به سطح “سر و صدای قطارهای باری” رسید ، با سگ خانواده اش در زیرزمینی پناه گرفت.

“مقدس خخخخخخخخخخخخخ” من می توانم او را در تاریکی تاریک صحبت کنم. صدای او با ترس چند اکتاو بلند شد در حالی که سعی می کرد توله سگ بی سرپرست را به محل امن برساند. کوبیلینسکی با نفس نفس زدن می گوید آخرین مورد “Ho-lee s-t” قبل از بیرون آمدن از زیرزمین برای بررسی خسارت است.

ویدیوی کامل موجود در زیر را مشاهده کنید.

تصاویر وحشتناک خانه ای بدون پنجره را نشان می دهد که با ناباوری به نمای جانبی نگاه می کند ، سقف ها و سایر آوارها در هوا شناور هستند.

“اوه ، خدای من.” تنها کلماتی که کوبیلینسکی می تواند در هنگام وزش باد بگوید: خانه همسایه دور به نظر می رسد که لایه های بیرونی آن برداشته شده است.

خانه همسایه مارک کوبیلینسکی پس از گردباد چهارشنبه گذشته در فاصله ای دور قابل مشاهده است.
خانه همسایه مارک کوبیلینسکی پس از گردباد چهارشنبه گذشته در فاصله ای دور قابل مشاهده است.
فیس بوک

کوبیلینسکی فوراً به درخواست پست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

در همین حال ، گردباد EF-3 یکی از هفت گردبادی است که مسیر ویرانگر خود را در نیوجرسی پیموده است. یک رسانه محلی تلویزیونی ABC گفت که این حادثه چندین خانه را در منطقه مولیکا هیل ویران کرد و تقریبا یکی از بزرگترین مزارع لبنی نیویورک را تخریب کرد ، سیلوها را خرد کرد و صدها گاو را به دام انداخت.

دست کم 25 نفر در جریان سیل های فاجعه بار در سراسر شمال شرقی بر اثر بقایای طوفان ایدا جان خود را از دست داده اند. به گزارش آسوشیتدپرس ، اکثر مردم پس از سقوط خودروها در سیل غرق شدند. 12 تا 14 فوت آب در یک آپارتمان در الیزابت نیوجرسی جاری شد و سه نفر از اعضای خانواده و همسایگان جان خود را از دست دادند.

فرماندار نیوجرسی ، فیل مورفی هشدار داد: “مردم فکر می کنند این زیباست که این پشت سر ما است و ما می توانیم طبق معمول کار خود را از سر بگیریم و هنوز به آنجا نرسیده ایم.”

پلیس برای یافتن قربانیان بیشتر خونه به خونه رفت و همچنان افراد ناپدید شده را لیست می کند زیرا تعداد کشته شدگان در روز جمعه به 49 نفر رسید.

ویرانه های آیدا چندین خانه در تپه موللیکا را ویران کرد ، زیرا گردباد در محله را فرا گرفت و به چندین خانه آسیب رساند.

گردبادی در محله ای با ویرانه های طوفان ایدا پیچید و چندین خانه را در مولیکا هیل ، نیوجرسی ویران کرد.


مردی در حال قدم زدن در کنار خانه ای که بر اثر گردباد آسیب دیده است در پی بارش شدید باران ناشی از خرابه های طوفان ایدا در 2 سپتامبر 2021 در منطقه ای در مولیکا هیل ، نیوجرسی ، منطقه ای را فرا گرفت.

مردی در حال قدم زدن در کنار خانه ای که بر اثر گردباد آسیب دیده است ، در پی بارش شدید باران ناشی از خرابه های طوفان ایدا ، در 2 سپتامبر 2021 در منطقه ای در مولیکا هیل ، نیوجرسی ، منطقه ای را فرا گرفت.


دیدگاهتان را بنویسید