یک آبگرم روزانه می تواند زندگی شما را نجات دهد

یک قاتل خاموش در اعماق هر یک از ما نهفته است. اگرچه صدایی در نمی آید، اما همه می دانیم که وجود دارد. همه می دانیم که در نامناسب ترین لحظات سرش را بیرون می آورد. ما از این امر آگاه هستیم. قاتل استرس است

استرس به طور اجتناب ناپذیری بر هر یک از ما تقریباً روزانه تأثیر می گذارد. بسیاری از ما آن را چیزی می‌دانیم که نمی‌توانیم از آن اجتناب کنیم. ما احساس می کنیم این چیزی است که فقط با انسان بودن همراه است. برخی از مردم زمانی که احساس می‌کنند دیگر نمی‌توانند آن را تحمل کنند، برای نوازش به یک آبگرم روزانه می‌روند. یک جلبک دریایی سریع بسته می شود و آنها با صدای بلند بیرون می روند.

همیشه به عنوان مکانی برای معاشرت نخبگان، یا بدتر از آن، اتلاف وقت در نظر گرفته شده است – لوکسی که تعداد کمی از مردم واقعاً به آن نیاز دارند. با این حال، می تواند بسیار بیشتر از نوازش کردن، با انگیزه های بسیاری که همه ما در واقع بسیار بیشتر از آنچه تصور می کنیم به آنها نیاز داریم، ارائه دهد.

توزیع داروهای استرس در بالاترین سطح خود قرار دارد. چرا؟ زیرا از نظر پزشکی ثابت شده است که استرس نه تنها باعث ایجاد احساس بد می شود، بلکه می تواند باعث بیماری قلبی، دیابت، افسردگی، اضطراب، آلزایمر و موارد دیگر شود. از قضا، داروهایی که برای پیشگیری از این مورد استفاده می شوند، اغلب دارای عوارض جانبی هستند که می تواند بدتر از علائم باشد، و بسیاری از آنها نیز بسیار اعتیادآور هستند. اما ممکن است جایگزینی وجود نداشته باشد، آیا؟ غلط.

یک آبگرم روزانه نه تنها باعث نازک شدن خون می شود، بلکه خون را سم زدایی کرده و بدن را جوان می کند. ماساژ درمانی، طب سوزنی، و بسیاری از روش ها و درمان های دیگر به طور خاص برای تسکین و از بین بردن استرس طراحی شده اند. با استفاده از این درمان‌ها و روش‌های به‌راحتی در دسترس، از قلمرو نوازش ساده خود خارج می‌شوید. نه تنها وقتی از در بیرون می روید احساس قدرت می کنید. با حضور منظم در یکی از این مراکز، ممکن است دیگر نیازی به مصرف داروهای استرس زا نداشته باشید.

با مراجعه به آبگرم روزانه، نه تنها سلامتی خود را ارتقا می دهید، بلکه خود را از نظر داخلی و خارجی نیز بهبود می بخشید. متوجه خواهید شد که ناگهان انرژی ای را خواهید داشت که برای مدت طولانی نداشتید. هنگامی که فشار خون شما شروع به تنظیم می کند، پزشکان را نیز خواهید دید که از شما تعریف می کنند. در حالی که این به تنهایی از همه چیزهای وحشتناکی که استرس ایجاد می کند جلوگیری نمی کند، به شما کمک می کند احساس بهتری داشته باشید و از بیماری ها و بیماری هایی جلوگیری کنید که در غیر این صورت قادر به انجام آن نبودید. از نظر جسمی و روحی بهتر از مدتی طولانی خواهید بود. چه کسی آن را نمی خواهد؟

رژیم لاغری سریع