یونس بنجیما DM اسکات دیسکیک را برای PDA کورتنی به اشتراک می گذارد.


بدیهی است که اسکات دیسیک فکر می کند PDA های کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر کمی بیش از حد زیاد است.

در طرحی که واقعاً نتیجه معکوس داشت ، معلوم می شود که دیسیک در حال ارسال یک پیام مستقیم به دیگر دوست پسر سابق کورتنی ، یونس بندجیما ، است که به دنبال حمایت در اینستاگرام برای جلسه آرایش سریع پاپاراتزی اش با تراویس بارکر است.

متأسفانه ، این مدل نه تنها آنچه را که دیسکیک به دنبالش بود به او داد ، بلکه او را با به اشتراک گذاشتن تصاویر صفحه مبادله در استوری اینستاگرام منفجر کرد.

“هی تو حرامزاده خوب! ؟؟؟؟ برووو این چیست؟ در وسط ایتالیا ،” دیسیک در حال نوشتن به Bendjima پیدا شد ، و عکس کورتنی را با قفل Blink-182 که روی یک قایق نصب شده بود ضمیمه کرد.

بنجیما در پاسخ گفت: “تا زمانی که او خوشحال است برایم مهم نیست.” “PS: من برادر شما نیستم.”

Bendjima با این عکس افزود: “همان انرژی را در مورد من به صورت عمومی و خصوصی حفظ کنید.”

Bendjima ، 28 ساله ، در ادامه اسلاید استوری خود در اینستاگرام گفت: “شما نمی توانید این عکس را از دست بدهید. او از بازی طولانی مدت خسته شده است [sic] فردی آرام و خوب “

دیسیک 38 ساله به طور علنی به اتهامات Bendjima در مورد وی پاسخ نداده است.

اتهامات DM اسکات دیسیک از یونس بنجیما
به نظر می رسید دیسیکک از Bendjima پشتیبانی می خواهد.
اینستاگرام

شاید بنیانگذاران Talentless فکر می کردند که Bendjima یک متحد دارد زیرا مدل الجزایری به نظر می رسد PDA ستاره سابق “Keeping Up With Kardashians” با بارکر را در ماه آوریل پوشانده است.

Bendjima بلافاصله پس از به اشتراک گذاشتن عکسی از دوست دختر سابق خود در لباس بیکینی و در حال بوسیدن درامر معروف ، در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد: “شرم در جامعه مدرن آنقدر عادی شده است که تواضع عجیب شده است.”

کورتنی و یونس در مورد 2016-2018 با هم قرار گذاشتند و پس از تعطیلات طولانی در ایتالیا از هم جدا شدند. وقتی این دو در دسامبر 2019 با هم در دیزنی لند مشاهده شدند ، دوباره شایعات دوستیابی را برانگیخت.

یونس ، مسلمان ، هنگام ملاقات با یک مسلمان ، از دوست دختر وقت خود دعوت کرد تا یک عکس سکسی بگیرد.

“[That’s] برای به دست آوردن لایک باید چه چیزی را نشان دهم؟ ” آنها در مورد عکس های بیکینی نظر دادند و آنها را حذف کردند.

دیدگاهتان را بنویسید