یانکی ها در بازی کارت وحشی AL با Red Sox رقابت می کنند


بوستون – آس بد بو شد ، حمله دیده نشد و تصمیم تقریبا بد بود.

اکنون یانکی ها پس از شکست 6-2 در خانه به خانه باز می گردند که روز سه شنبه در بازی کارت وحشی AL در Fenway Park با Red Sox بدرفتاری کردند.

فصل یانکی ها ، که غالباً آنها را غلتک می خواندند ، به لطف بدترین عملکرد پس از فصل Gerrit Cole در حرفه و یک ترکیب که فرصت زیادی به آنها نمی داد ، با صدای خشونت آمیز به پایان رسید.

یانکی ها پس از پیروزی در شش بازی اخیر خود مقابل بوستون – از جمله یک هفته پیش در فن وی – در سه شنبه از رده خارج شدند و آنها را مجبور به خیره شدن به یک فصل طولانی دیگر کردند که دوازدهمین پیاپی آنها بدون حضور در سری جهانی بود.

و دو بزرگترین رقیب فعلی آنها ، بوستون و تمپا بی ، در ALDS به مصاف هم می روند.

کول هرگز در 13 شروع قبلی پست خود کمتر از 5 نوبت نداشت و بیش از دو نوبت او با کوتاه ترین دوره حرفه ای خود برابر بود.

گریت کول
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

کول پس از گفتن اینکه تنش همسترینگ چپ در ماه سپتامبر او را آزار می دهد مشکلی نخواهد بود ، به سرعت یانکی ها را در یک سوراخ قرار داد.

کول دو بازیکن برتر را در انتهای این بازی پس از رافائل دیورز پس از تساوی 1-1 کنار گذاشت.

وقتی زاندر بوگارتس آمد و شوت دو امتیازی در مرکز انجام داد ، درست بعد از اینکه جمعیت فروخته شده شروع به سر دادن شعار “گریت” کردند ، گران شد.

این انفجار 427 فوتی بوستون را 2 بر صفر پیش انداخت و جمعیت فن وی را به دنیا آورد.

گیو اورشلا لنگ در دومین دریبل به دو دریبل رسید ، اما کایل هیگاشیوکا ضربه زد.

کول یک دو برابر شدن فاصله شکاف راست میانه کوین پلاویکی را در انتهای ورودی قبل از بازیابی پذیرفت و بابی دالبک را به نظر می رساند و کریستین آرویو در ساحل پلاوچی در ساحل دوم حرکت می کند.

اما کایل شوارتبر با یک ضربه خانگی بزرگ به سمت راست سوم سوم شد و بوستون را 3 بر صفر پیش انداخت و گاو نر یانکیز را شکست داد. انریکه هرناندز با یک ضربه داخلی وارد زمین شد و کول با دیورز همراه شد تا دوندگی وحشتناک خود با 50 شوت را به پایان برساند ، که در آن سه راند – و دو هومر – را در بیش از دو نوبت رها کرد.

کلی هولمز با دو مهاجم وارد زمین شد و هیچکس مقابل بوگارتس قرار نگرفت. هولمز بوگارتس را برای اولین بار در سه نوبت چک اعتصاب کرد. دست راست سپس الکس وردوگو را مجبور کرد تا یک بازی دونفره را به پایان برساند تا بازی سه امتیازی به پایان برسد.

هولمز ، علاوه بر مهلت تجاری کمی اعلام شده در پیتسبورگ ، همچنین یک ربع نامعلوم را رقم زد و حول یک پیشروی هانتر رنفرو قرار گرفت.

باقی بولپن ها ، که در بیشتر نیمه دوم فوق العاده بود ، ظاهر بالایی داشتند.

لوئیس سِورینو پیش از این تیم را ترک کرد و در مرحله پنجم بازنشسته شد تا اینکه حمله یانکی ها سرانجام در بازی ششم ، ناتان ایووالدی ، مالک Red Sox نشان داد.

پیش از این ، آنها در مقابل ایووالدی ، که در 24 سپتامبر ، 7 دور در 2 و نیم حرکت را کنار گذاشته بود ، کار زیادی انجام نداده بودند.

Giancarlo Stanton با دو خروجی در بالای اولین ضربه ، ضربه ای را از هیولا سبز در سمت چپ ارسال کرد ، اما آن را از روی صفحه اصلی ثابت کرد – ظاهراً فکر می کرد او رفته است – و در یک تک نگه داشت.

فرقی نمی کند ، چون جویی گالو یک ضربه چرخی برای زدن ضربه 11 گل به ثمر رساند.

ایووالدی 11 پیاپی بازنشسته شده بود تا اینکه آنتونی ریزو دست راست را گرفت و یکی در دور ششم حذف شد تا اختلاف را به 3-1 کاهش دهد.

قاضی با یک ضربه زمین به جلو حرکت کرد و خط را پایین آورد تا ضربه کوتاه بوگارتس را از بین ببرد.

الکس کورا ، سرمربی بوستون ، ایووالدی را برای رایان برازییر بیرون کشید.

سپس استانتون یک شوت دیگر به طرف هیولا زد و فیل سوم بازیکن پایه سوم ضربه بدی زد – احتمالاً تحت تأثیر عدم اعتماد گالو روی عرشه – و داور پس از پرتاب هرناندز به مرکز و یک رله قوی از بوگارتس به راحتی از زمین اخراج شد.

گالو با جهش به مقام سوم ادامه داد و توانایی یانکی ها برای نزدیک شدن به اینچ از بین رفت.

Severino در راه ششم با پیاده روی از Bogaerts و یک ضربه از RBI از وردوگو شکست خورد تا Red Sox سه امتیاز جلو بیفتد.

هنگامی که جاناتان لواسیگا و چاد گرین در پایگاه هفتم پیاده روی کردند ، چند زن دیگر اضافه کردند و گرین در وردوگو تک آهنگ دو امتیازی را رها کرد.

دیدگاهتان را بنویسید