گیو اورسلا ، یانکیز ، پس از آسیب دست چپ ، اسکن MRI می گیردبه گفته آرون بون ، گیو اورشلا روز چهارشنبه در پیروزی 4-1 یانکی ها بر فرشتگان حذف شد و پس از آسیب دیدگی دست چپ در شکست در روز سه شنبه ، باید تحت اسکن MRI قرار گیرد.

بون گفت که اورسلا هنگام فرود روی پایگاه دزدیده شده با تاخیر دو نفره به دست او افتاد. اورشلا توپ را از گری سانچز در پایه دوم دریافت کرد و بلافاصله آن را به خانه پرتاب کرد تا شوهی اوتانی را بگیرد ، که با موفقیت خانه را به سرقت برد.

اورسلا از ناحیه همسترینگ چپ که یک ماه او را کنار گذاشته بود ، بازگشت. اندرو ولاسکز روز چهارشنبه در شورت کوتاه شروع کرد و Rougned Odor سوم شد.


گلیبر تورس انتظار می رود آخرین بازی توانبخشی خود را برابر Triple-A Scranton/Wilkes-Barre پنجشنبه بعد از بازی SWB در روز چهارشنبه انجام دهد.

اگر همه چیز خوب پیش برود ، تورس روز جمعه به یانکی ها باز می گردد تا خانه های خود را در برابر بالتیمور آغاز کند. انگشت شست چپ خود را رگ به رگ کرد.

حتی در صورت بازگشت تورس ، بون گفت انتظار دارد ولازکز مادری برانکس در فهرست باقی بماند.

در مورد Odor ، او اخیراً با 30 در 2 تنبل بوده است.


لوئیس سِورینو پس از تعطیلی با شانه سفت در حالی که در حال گرم شدن برای شروع توانبخشی در SWB در 13 آگوست است ، هنوز مشغول بازی است. در شروع توانبخشی ، کششی روی کشاله ران اعمال شد تا بازگشت را به تأخیر بیندازد و شانه های سفت را درمان کرد.

بون گفته است که سورینو می تواند در این فصل به هر نقشی بازگردد ، اما احتمالاً به عنوان یک تسکین دهنده “سخت” خواهد بود زیرا رشد در یک ماه “دشوار” خواهد بود.

دومینگو ژرمن ، که از اوایل ماه اوت برای IL با درد شانه بازی می کند ، می تواند آخر هفته این بازی را انجام دهد.

یانکی ها در این ماه ، به ویژه در 20 روز آینده و بدون روزهای استراحت ، می توانند از آنها استفاده کنند و در عوض می توانند به لوئیس گیل مراجعه کنند ، که در سه بازی با یانکی ها در این فصل خوب بازی کرده است.


بون گفت که یک چاقباز راست دست می تواند بخشی از ترکیب تیم ملی باشد تا با پاکی نورتون ، پادشاهی جنوبی فرشتگان روبرو شود ، زیرا جانکارلو استانتون مجبور به استراحت بود و روز سه شنبه به او استراحت داد.

بون گفت که بازی نکردن با استنتون که در 26 بازی از 27 بازی اخیرش 26 بازی را دزدیده است و در 9 بازی اخیر خود 12 RBI دارد و در 8 بازی قبلی خود 5 هومر داشته است ، سخت بود.


فهرست بازیکنان روز چهارشنبه از 26 به 28 افزایش یافت و یانکی ها از استوان فلوریال و بروکس کریسک راست دست از Triple-A Scranton/Wilks-Bare یاد کردند. آنها با تیم در تیم تاکسی کار کردند.


پدر بون ، باب ، به دلیل تعهد شهروندان واشنگتن به واکسیناسیون کارکنان تمام وقت ، از دفتر مقابل کناره گیری کرد. آرون بون ، که برای آموزش بیماری های قلبی در طول تمرینات بهاری از دستگاه ضربان ساز استفاده کرد ، اوایل امسال واکسینه شد.

دیدگاهتان را بنویسید