گلیبر تورس یک مرحله آخر را قبل از بازگشت یانکی ها انجام می دهد.


هنگامی که یانکی ها روز جمعه خانه خود را باز می کنند ، انتظار داشته باشید که گلیبر تورس برای اولین بار از 8 آگوست هنگامی که انگشت شست خود را رگ به رگ کرده ، به شورت استاپ بازگردد.

تورس پنجشنبه یک بازی توانبخشی 1-3 را در Triple-A Scranton/Wilkes-Barre انجام داد. گیو اورشلا روز سه شنبه در برابر آناهیم دست چپ خود را مصدوم کرد و قرار بود تحت MRI قرار گیرد ، بنابراین بازگشت او به این معنا نیست که میدان یانکی ها لزوماً در قدرت کامل خواهند بود.

آرون بون روز چهارشنبه گفت که امیدوار است اورسلا تا روز جمعه خوب شود. در غیر این صورت ، اندرو ولاسکز یا Rougned Odor می توانند مقام سوم را از آن خود کنند.

ولاسکز در غیاب تورس برای مدت کوتاهی خوب بازی کرده و مدافع بسیار خوبی است ، اما یانکی ها منتظر خفاش تورس هستند تا در جایی که تورس در ماه گذشته متوقف شده بود ، بازیابی کنند.

تورس بیشتر فصل را در خفاش ها بهم ریخته است و قدرت او تقریباً از بین رفته است ، اما قبل از مصدومیت خوب ضربه می زد.

یانکی ها
گلاور تورس
گتی ایماژ

در هفت بازی اخیر خود ، تورس در 24 بازی 10 بازی با 4 دبل و 5 RBI انجام داده است.

خانه خانگی تورس تقریباً از بین رفته است.

تورس که در 123 بازی 24 بازی خانگی را در سال 2018 به عنوان یک بازیکن تازه کار انجام داد ، در سال 2019 با 38 بازی خانگی از انتظارات فراتر رفت.

اما رقم او در فصل COVID-Shortened یک سال پیش از صخره ای سقوط کرد و درصد شل شدن او از .535 به .368 کاهش یافت. و در این فصل ، به 0.351 کاهش یافته است.

معیارهای پیشرفته این فصل تورس را یک مهاجم زیر متوسط ​​می دانند و زندگی در خط دفاع متزلزل را در مدت زمان کوتاهی دشوارتر می کند.


شروع ماه جدید ربطی به تغییر سرنوشت جوئی گالو به عنوان یانکی نداشت. مدافع چپ در 6 بازی گذشته در 4 ضربه خفا ، 2 ضربه ، 2 ضربه ، 4 پیاده روی و 5 ضربات ضربتی سابقه نداشته است. او از زمان پیوستن به یانکیز از تگزاس در مهلت تجارت ، در 25 خفاش با RBI مبارزه نکرده است.

آرون بون با راه رفتن ، قدرت و پتانسیل خود از گالو دفاع کرد.

بون گفت: “ما می خواهیم او گرم باشد و قدرت خود را بدست آورد.” “من هنوز فکر می کنم چیزی که ما می بینیم بازیکنی است که ضربه های بسیار خوبی را کنار هم قرار می دهد. من می دانم که یک راهپیمایی داغ در راه است زیرا من فردی نیستم که توپ را به خوبی نبینم. … من به تماشای او در خفاش ادامه می دهم و کیفیت آن را می بینم. من معتقدم که او برای ما بازی خواهد کرد. “


نستور کورتس جونیور قرار است روز جمعه برای یانکی ها مقابل اوریولز شروع کند ، جردن مونتگومری شنبه دومین بازی را آغاز می کند و کوری کلوبر روز یکشنبه پس از بازگشت از شانه تنش دار که سه ماه از دست رفته بود ، شروع دوم را آغاز می کند.

دیدگاهتان را بنویسید