گریت کول یانکی ها 4 بازی عقب هستند و 15 بازی را پشت سر گذاشته اند.


آناهیم ، کالیفرنیا-در بحبوحه یک برد 4 بازی که برت گاردنر آن را “غیرقابل قبول” نامید ، یانکی ها چهارشنبه شب به آس رفتند و گریت کول موفق شد.

یانکی ها با شکست 4-1 بر فرشتگان ، پس از برتری کول که هفت بازی از ابتدا تا انتها را تحت سلطه خود داشت ، حرکت ساحل غربی را تکمیل کردند. او بالاترین رکورد 15 فصل را داشت و پس از ورود به بازی بدون اجازه دویدن در 16 ²/₃ نوبت قبلی خود به جز دو ضربه در ششمین نوبت ، تقریباً ضربه زد.

و حمله یانکی ها که پنج شنبه در ورزشگاه آنجل 5 دبل به ثبت رساند ، کافی بود تا اولین برد خود را پس از 13 بازی شکست در اوکلند به دست آورد.

در سومین مسابقه ، لوک وویت برتری یانکی ها را رقم زد. Voit هشت ضربه زد پس از این که پاکی Naughton دو ضربه اول بازی را قبل از پیاده روی DJ LeMahieu فرستاد و آنتونی Rizzo از جلو می رود و پیاده روی Aaron Judge پایگاه دزدیده شده Voit را قبل از پیاده روی Aaron Judge بارگیری می کند. به

یانکی ها بعد از شکست 4-1 گریت کول از فرشتگان در انتهای ششم شادی می کنند.
بعد از اینکه گریت کول بر فرشتگان 4-1 در انتهای ششم این مسابقه غلبه کرد ، یانکی ها خوشحال می شوند.
گتی ایماژ

او وسط را به رانندگی در دو دور داد.

وویت در پنجمین دور از اندرو وانتز در دنده خود سوراخ کرد ، اما او در بازی ماند.

دو امتیاز در مرحله چهارم اضافه شد. Rougned Odor با یک ضربه بیرون رفت ، با لمس آندرو ولاسکز دوم شد و در مرکز ضربه برت گاردنر گلزنی کرد و نتیجه را 3-0 کرد.

کول به جرد والش در انتهای دوم این مسابقه اجازه یک پیروزی دوگانه را داد. پارچ راست جاستین آپتون را بو کرد ، والش توسط براندون مارش به پایگاه سوم نقل مکان کرد و مکس استازی زمین بیرون رفت.

کول در پنج بازی ابتدایی حرکت کرد و فرشتگان را بدون زدن 10 گل زد ، از جمله شش باخت مستقیم از یک نقطه.

با این حال ، او در بازی ششم یک ضربه سربلند به جک میفیلد داد و دیوید فلچر با یک دوبل RBI در مرکز بازی برتری را 3-1 کرد.

با حضور فلچر در رتبه دوم ، کول شوهی اوتانی را به سه ضربه مستقیم مستقیم برد. او سپس فیل گوسلین و جرد والش را کنار گذاشت تا دو امتیاز برتری را حفظ کند.

حتی با 101 زمین ، کول فرار کرد و در انتهای هفتم شروع کرد.

و کول تیم ها را یکی پس از دیگری اخراج کرد و دو ضربه دیگر به تعداد گل های خود اضافه کرد. و هنگام پرتاب 116 زمین اجازه ی ضربه را نداد.

در هشتمین دور ، سی امین فصل ، قاضی کمی بیشتر به یانکی ها فرصت داد تا به گاو بازها ادامه دهند.

جاناتان لویسیگا قبل از اینکه آرولدیس چپمن در رده نهم به پایان برسد ، هشتمین ضربه بدون گل را به ثمر رساند.

آرون بون قبل از بازی گفت: “حتی با وجود چهار بازی شکست ، احساس می کنیم در موقعیت تیمی متفاوتی با دره هایی که در زمان های دیگر امسال بودیم قرار داریم.” “ما چند بازی را باختیم. من فکر می کنم مردم کمی عصبانی بودند که ما به دور زدن ادامه ندادیم. “

دیدگاهتان را بنویسید