گروه حمایت از بحران بهزیستی با 15 تشکل مردمی فعال شد


گروه حمایت از بحران بهزیستی با 15 تشکل مردمی فعال شد

جلسه ستاد مدیریت بحران بهزیستی با حضور مدیرکل بهزیستی استان و سایر اعضای کمیته در محل دفتر مدیرکل بهزیستی استان برگزار شد.


به گزارش ایلنا از البرز، وجیهه محمد فلاح امروز شنبه 17 مردادماه در ارتباط با وقوع سیل در برخی شهرستان های استان البرز با حضور در جلسه ستاد مدیریت بحران بهزیستی، ضمن اعلام آمادگی برای جبران خسارت به سیل زدگان. شهرستان طالقان از این اداره بهزیستی این شهرستان با پیگیری وضعیت کلیه مشتریان و ارائه حداکثر خدمات به آنها می خواست این مشکل را برطرف کند.


محمدی فلاح تصریح کرد: تمامی اعضای کمیته باید از وظایف و دستورالعمل های مدیریت بحران آگاهی کافی داشته باشند.


وی همچنین برای تمامی مراکز 24 ساعته و تجمعی تحت مراقبت اعلام و تاکید کرد: برای جلوگیری از سیل احتمالی اقدامات لازم انجام شود.


مدیرکل بهزیستی استان گفت: هماهنگی های لازم با تیم 8 روانشناس، مددکار و مشاور متخصص آموزش دیده بهزیستی استان برای ارائه خدمات تخصصی و کمک های اولیه روانی به سیل زدگان انجام شده است.


وی افزود: همچنین گروه حمایت از بحران بهزیستی استان متشکل از 15 سازمان مردم نهاد و 50 عضو فعال آماده ارائه برنامه های آگاه سازی و حمایتی در شهرستان های سیل زده استان خواهد بود.


در این جلسه با تماس تلفنی مدیر بهزیستی شهرستان طالقان گزارشی از وضعیت مددجویان ساکن در روستاهای سیل زده این شهرستان ارائه شد که تاکنون هیچ آسیبی به مددجویان بهزیستی وارد نشده است.


انتهای پست/