کیت مک کانتس بازیکن سابق NFL به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر مرده پیدا شد


قلعه پترزبورگ ، فلوریدا – محققان گفتند کیت مک کانتس بازیکن سابق NFL روز پنجشنبه در خانه خود در فلوریدا به اتهام مصرف بیش از حد مواد مخدر پیدا شد. او 53 ساله بود.

کلانتری شهرستان پینلاس در ایمیلی اعلام کرد که ماموران در حوالی ساعت 5:10 صبح پنجشنبه به خانه آنها در سن پترزبورگ فراخوانده شده اند. مک کانتس نیز مانند دیگر افرادی که با 911 تماس گرفتند در داخل خانه فوت کردند.

آماندا سینی ، سخنگوی کلانتری گفت که به نظر می رسد این دارو بیش از حد مواد مخدر است ، اما منتظر تأیید از دفتر پزشکی قانونی است. “هنوز تحت تحقیقات عمومی است”

Linebacker McCants توسط Tampa Bay Buccaneers با چهارمین انتخاب کلی در اولین دور از NFL Draft 1990 تهیه شد. دانشگاه آلاباما متولد موبایل ، آلاباما ، به عنوان ورزشکار کالج افتخار ملی را کسب کرد.

مک کانتس سه فصل با تیم تمپا بازی کرد ، سپس به مدت کوتاهی با هوستون اویلرز و آریزونا کاردینالز بازی کرد. قبل از پایان دوران فوتبالش در سال 1995 ، مک کانتس چندین بار در طول این سال ها به دلیل داشتن مواد مخدر و وسایل و مواد مخدر دستگیر شد.

دوست قدیمی او ، روبرت بلکمن ، نامزد شهرداری سن پترزبورگ ، گفت که او و کسانی که مک کانت را می شناختند تصمیم گرفتند زندگی او را در سال 2010 تغییر دهند.

کیث مک کانتز
کیث مک کانتز
AP

بلکمون در پیامی در فیس بوک گفت: “ما آن نبرد را امروز صبح باختیم” و افزود که مک کانتس پس از عمل جراحی تعویض مفصل ران در ماه مه خوش بین شد.

“ما دوباره درباره آینده او صحبت کردیم. 20 سال جلوتر قایق بخرید. لبخند امضایی اش برگشت. اما بلکمون می گوید در هر نبردی می توانم به او کمک کنم افراد دیگری بودند که باید به تنهایی با آنها روبرو می شد.

مک کانت همچنین در مستند ESPN 2012 “Broke” با مشکلات مالی روبرو بود که در آن جزئیات حرفه ای سابق که ورشکسته و سایر مشکلات مالی را پشت سر گذاشته بود توضیح داده شد.

در دوران حرفه ای خود در NFL ، مک کانتس در 88 بازی ظاهر شد و 192 تکل ، 13.5 گول بازیکن دفاعی و یک ضربه ایستگاهی ثبت کرد که برای 46 دقیقه بازی با کاردینالز برگشت.

مک کانتس پس از بازنشستگی از فوتبال ، اولین افسر پلیس دریایی سیاهپوست در اداره حفاظت و منابع طبیعی آلاباما شد.

دیدگاهتان را بنویسید