کوکو گاف برای برد هیجان انگیز دور اول در اوپن آمریکا بازی کرد


کوکو گاف به جمعیت نیویورک نیاز دارد

در اولین روز مسابقات آزاد آمریکا ، ورزشگاه لویی آرمسترانگ ، که اولین جمعیت خود را پس از دو سال در Flushing Meadows جمع کرد ، با تشدید غروب ، امکان ایجاد هیاهو را ایجاد کرد.

با این حال ، گوف با احساسات نوجوانان خود در ست دوم ست را واگذار کرد تا دوشنبه شب در دور اول 5-7 ، 6-3 ، 6-4 از ماگدا لینت لهستانی پیروز شود و با نتیجه 2 بر 2 مغلوب شد.

گاف این لحظه لمس کننده را در دو ساعت و 40 دقیقه تشخیص داد و هزاران نفر در حال تشویق و تشویق بودند ، از جمله استیو نش ، مدیر بروکلین نتز.

پس از افتتاح غم انگیز بدون فن در سال 2020 ، گاف 17 ساله در مصاحبه پس از بازی از این لحظه لذت برد ، میکروفون را در دست داشت و به حامیان تشویق کننده ادای احترام کرد.

گوف گفت: “شما بچه ها واقعاً ، واقعاً به من کمک کردید.” “تقریبا اشکم را در می آورد. دلم برای بازی مقابل این جمع تنگ شده است. پشتیبانی معنی زیادی دارد. قطعاً تجربه ای فراموش نشدنی است. هر بار که بیرون می روم ، به این فکر می کنم که چقدر دوست دارم در مقابل جمعیت بازی کنم. “

گوف ، که به دلیل COVID-19 از حضور در المپیک منصرف شد ، هنوز اولین نیمه نهایی گرند اسلم خود را دنبال می کند. او در ماه ژوئن به یک چهارم نهایی مسابقات آزاد فرانسه رسید ، اما در دور چهارم ویمبلدون مقابل آنژلیک کربر مقابل حریفی سخت شکست خورد.

کوکو گاف
کوکو گاف روز دوشنبه قهرمانی در مسابقات آزاد آمریکا را جشن می گیرد.
آنی ورمیل

گوف از اولین بازی روی صحنه در سال 2018 در سن 15 سالگی یکی از طرفداران محبوب Open بوده است. گوف در باز سال گذشته بدون هوادار ، گفت که از تنهایی راه رفتن در استادیوم خالی لذت می برد. اما در روز مسابقه ، او نمیتوانست پایه های تاریک را تحمل کند. او در دور دوم شکست خورد.

گاف می گوید: “سال گذشته نباید خسته کننده باشد ، اما به یاد دارم که برای مسابقات آزاد آمریکا بسیار آرام بود.” “من قطعا از وزوز غافل شدم.”

شایعات حاکی از آن است که گوف 21 نفره با اسلوان استفانز ، قهرمان سابق آمریکایی و سابق اوپن ، که مدیسون کیز را در ست سوم چهارشنبه شکست داد ، روبرو می شود.

کوکو گاف
کوکو گاف
آنی ورمیل/نیویورک پست

گاف ، از بوکا راتون ، فلوریدا ، به یاد می آورد که چگونه استیونس با حضور در یک جشن تولد 10 سالگی در یک پارک آبی ، دوستان خود را تحت تأثیر قرار داد. گاف چند بار به مهمانی استفان رفته است.
گوف گفت: “وقتی او را ملاقات کردم ، آن لحظه بهترین لحظه بود زیرا من جوان بودم. حالا ما قصد داریم در بزرگترین صحنه بازی کنیم.”

در مقابل لینت ، گاف به آرامی شروع کرد ، اما در نهایت شیار خود را پس گرفت. گاف گفت که او در مورد این مسابقه در حرفه خود “عصبی” است زیرا به دلیل ایجاد اوپن با ظرفیت کامل باز بود.

در نیمه دوم ست سوم ، همه چیز روشن نشد. گوف با نتیجه 5 بر 3 پیش افتاد و لینت با نتیجه 5 بر 4 به پایان رسید و نقطه تساوی را در 30-40 به تساوی کشاند.

گاف بازیابی کرد و برنده فورهند را زد. گاف مسابقه را در نقطه مسابقه با برنده پشت سر هم والی به پایان رساند و در پایان با لبخند درخشان علامت تجاری خود به هر گوشه از جمعیت دست تکان داد.

دیدگاهتان را بنویسید