کوچینگ سلامتی – مغز شما برای کتون ها طراحی شده است

ما آمریکایی ها 17 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را صرف مراقبت های بهداشتی می کنیم. این تقریباً دو برابر هزینه ای است که کشورهای دیگر خرج می کنند. بنابراین، اگر سالانه 1.2 تریلیون دلار خرج می کنیم، چرا بسیاری از ما مانند مگس از بیماری های همه گیر مانند سرطان، بیماری های قلبی و سکته در حال سقوط هستیم؟ من معتقدم که عوامل اصلی کمک کننده سبک زندگی پر استرس، رژیم غذایی و ناتوانی بدن ما در خلاص شدن از شر سموم مضر است. به طور خاص، بیشتر بیماری ها در فرهنگ ما به طور مستقیم با وابستگی ما به شکر برای سوخت مرتبط هستند.

وقتی قند و نشاسته را از رژیم غذایی حذف می کنید، مغز شروع به تغییر منبع سوخت خود از گلوکز به کتون می کند. کتون ها واحدهای انرژی موجود در چربی هستند. با تغییر اعتیاد خود از قند به کتون‌های موجود در چربی، به روشی که بدنتان باید غذا را متابولیسم کند، بازمی‌گردید.

بازگشت به رژیم غذایی اجداد باستانی پالئو (پیش از کشاورزی) ما تنها راه برای معکوس کردن افزایش چشمگیر بیماری قلبی، سرطان و دیابت در جامعه ما است. منابع چربی غذایی اجداد شکارچی ما شامل گوشت و کله پاچه بدون هورمون، آنتی بیوتیک و آفت کش، خامه فرم گرفته، غذاهای دریایی صید شده وحشی، مقداری تخم مرغ، نارگیل، کره، قیسی، گوشت خوک، آووکادو، زیتون، آجیل و دانه. هیچ چربی ترانس، روغن گیاهی تا حدی هیدروژنه، مارگارین، یا غذاهای اصلاح شده ژنتیکی مانند سویا یا دانه های کانولا نداشت.

مغز نه تنها کتون ها را به شکر برای سوخت ترجیح می دهد، بلکه بسیار کارآمدتر با آنها کار می کند. پس از آن، شما مجبور نیستید به اندازه یک گوشتخوار کالری مصرف کنید. این به شما این امکان را می دهد که وزن ایده آل خود را بدون نیاز به گرسنگی مداوم یا رژیم های گرسنگی حفظ کنید. مطالعات نشان داده اند که افزایش مصرف اسیدهای چرب امگا 3 از عملکرد شناختی، کاهش کلسترول و کاهش پلاک شریانی حمایت می کند. رژیم غذایی Intuits (مردم بومی قطب شمال گرینلند) حاوی 14000 تا 20000 میلی گرم اسیدهای چرب امگا 3 در روز است که عملاً هیچ بیماری قلبی ندارند. نیازی به گفتن نیست که بدن آنها با هیچ چیز جز کتون ها به طور موثر رشد نمی کرد.

برای اینکه بدنتان را تمرین دهید تا روی کتون ها کار کند، مهم است که اسیدهای چرب امگا 3 حداقل 1 تا 1.5 درصد از کل کالری دریافتی روزانه شما را تشکیل دهند و اسیدهای چرب امگا 6 تقریباً همین مقدار را تشکیل دهند. سطوح بالاتر امگا 3 ممکن است به طور موقت (چند ماه) برای کاهش کمبود مورد نیاز باشد.

رژیم لاغری سریع