کورتیس اسلیوا می خواهد مدرسه تا تابستان تمدید شود


در صورتی که کورتیس اسلیوا ، نامزد جمهوری خواه شهردار برنده یک پیشنهاد طولانی مدت برای رهبری سیب بزرگ شود ، مدارس تا اواسط تابستان سال آینده باز نمی شوند.

اسلیوا می خواهد تمام کلاس های مدارس دولتی از سپتامبر تا پایان ژوئیه 2022 تمدید شود تا به دانش آموزانی که در زمان همه گیری کرونا از راه دور کلاس های خود را از دست داده اند کمک کند.

اسلیوا روز پنجشنبه در مراسم رونمایی از 12 برنامه آموزشی خود گفت: “اولویت شماره 1 باید به طور کامل بازگشایی شود و در تمام طول سال باز شود تا تجربیات یادگیری که فرزندان ما از دست داده اند جبران شود.”

شهردار بیل دی بلاسیو درخواست های مکرر برای گزینه های از راه دور را رد کرده و معتقد است که از 13 سپتامبر ، 1 میلیون دانش آموز مدارس دولتی به صورت تمام وقت به کلاس های درس خود باز خواهند گشت.

برنامه تمدید شده Sliwa دائمی نیست ، اما تا سال آینده منتظر ارزیابی نیاز به هفته های اضافی تابستان در 2023 است.

کورتیس اسلیوا برنامه ای را برای اختراع مجدد آموزش شهری در 9 سپتامبر 2021 اعلام کرد.
اسلیوا می خواهد تمام کلاس های مدارس دولتی را از سپتامبر تا پایان ژوئیه 2022 تمدید کند تا به دانش آموزانی که عقب مانده اند کمک کند.
بریجت استیلزر

اریک آدامز ، نامزد شهردار دموکرات ، که به احتمال زیاد در انتخابات عمومی نوامبر پیروز می شود ، از تحصیل تابستانی نیز پشتیبانی می کند.

“اریک خواهان گزینه های گسترده ای برای دانش آموزان و والدین در طول تابستان است ، از جمله تجربیات خارج از مدرسه برای حمایت از رشد و پیشرفت کلی دانش آموزان ، از جمله آموزش سنتی ، آموزش مهارت ها و آموزش های فرهنگی و حرفه ای برای دانش آموزانی که نیاز به پیشرفت دارند. من کردم. “، سخنگوی کمپین آدامز گفت.

سایر بخشهای برنامه آموزشی Sliwa شامل کاهش هزینه های مدیران است. وی گفت که در حال حاضر نزدیک به 1189 قاچاقچی کاغذ سالانه 262،000 دلار در این موسسه بزرگ درآمد دارند.

اسلیوا با بیان اینکه “علی رغم بودجه سالانه 38 میلیارد دلاری منطقه ، معلمان و والدین اغلب مجبورند برای خرید لوازم اولیه کلاس مانند مداد و پاک کن پول را در جیب خود بگذارند” گفت: “یک بوروکراسی متورم به نام وزارت آموزش وجود دارد.”

اسلیوا وعده داد که پست های بوروکراتیک را قطع کرده و این پول را به معلمان باز می گرداند.

او می گوید این افزایش حقوق برای پایین آوردن نرخ بازنشستگی فعلی به 40 درصد در پنج سال ضروری است.

اسلیوا می خواهد آموزش های مالی و حرفه ای را به مدارس دولتی اضافه کند ، تعداد برنامه های با استعداد را افزایش دهد و سقف مدارس را افزایش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید