کمیسیون امنیت ملی صیما آخرین تحولات داخلی و بین المللی را بررسی کرد


کمیسیون امنیت ملی صیما آخرین تحولات داخلی و بین المللی را بررسی کرد


به گزارش ایلنا، ابوالفضل عمویی در تشریح جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی شورای اسلامی ایران گفت: نمایندگان شورای اسلامی ایران در دو هفته گذشته در جلسات صبح و عصر این جلسه علنی حضور داشتند. بنابراین جلسه نظارت کمیسیون به فرصت بعدی موکول شد که امروز اتفاق افتاد.


وی با بیان اینکه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از فرصت حضور نمایندگان امروز برای برگزاری جلسات نظارتی در این چارچوب استفاده کرد، اظهار داشت: کمیته امنیتی متشکل از وزیران امور داخلی و علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس سازمان انرژی اتمی و معاونت سیاسی وزارت امور خارجه بود و در این جلسه نمایندگان آخرین تحولات داخلی و بین المللی را بررسی و نقد کردند.


نماينده كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي شوراي اسلامي با اشاره به اينكه نهادهاي حاضر گزارشي از آخرين رويدادهاي حوزه كاري خود ارائه كردند و نمايندگان نيز نظرات خود را در اين زمينه اعلام كردند، تصريح كرد: تعامل و همكاري هيات علمي مجلس. و جهت دهی دولت به روند توسعه ملی و رفع مشکلات دستگاه ها یکی از رویکردهای کلی مجلس یازدهم است که از این نظر با هم افزایی نمایندگان و مسئولان کشوری اجرا می شود.


انتهای پیام/