کمیته انتخاب سریال های تلویزیونی و نمایش خانگی در جشنواره فیلم شاه تشکیل شد


کمیته انتخاب سریال های تلویزیونی و نمایش خانگی در جشنواره فیلم شاه تشکیل شد

هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهرا در بخش‌های مسابقه انیمیشن، سریال‌های تلویزیونی و سینمای خانگی، سینمای ایران، تبلیغات سینمای محله و سینمای ایران و همچنین هنر شهری، مستند، فیلم کوتاه و بلند برگزار می‌شود. اعضای هیات انتخاب بخش «مسابقه سریال و نمایش داخلی» هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهرستان به این شهرستان معرفی شدند.


به گزارش ایلنا، جواد رمضانژاد، امین زندگانی و محمدرضا شفا انتخاب آثار در قالب مجموعه های تلویزیونی و نمایش خانگی هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهرستان را بر عهده دارند.


بر اساس این گزارش، جواد رمضان‌داد، مدیر مرکز سیما فیلم، متولد ۱۳۵۶ در تهران و دارای مدرک دکترای ارتباطات اجتماعی است. او مدیر شبکه پنج، شبکه افق و مدیر گروه مستند شبکه چهار است. وی همچنین عضویت در شورای برنامه ریزی و برنامه ریزی شبکه چهار سیما، عضویت در شورای راهبردی مرکز سیمافیلم، عضویت در شورای برنامه ریزی مستند صدا و سیما و کارگردانی شبکه شهید را در کارنامه خود دارد. مرکز بسیج صدا و سیما مجتمع آموزش آوینی.


امین زندگانی متولد 1351 بازیگر فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه هنر، مدرس بازیگری و کارگردانی تئاتر است. در سال 1374 جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره تئاتر فجر را دریافت کرد و در سال 1380 دومین بازیگر برگزیده اهالی سریال (طی 4 سال) از شبکه سوم سیم شد. او در سریال های «ملک سلیمان»، «فصل فراموشی فریبا»، «من و دبورا» و «حنجره شیطان» بازی کرد و در سریال های «خانه امن»، «حبیب»، «مختارنامه»، «معصومیت گمشده» حضور داشت. ، «تا صبح»، «همه چیز آنجاست» و … کارنامه او شامل 2 اجرا در تئاترهای «پروین»، «تئاتر شرکت ال»، «تانگو تخم مرغ داغ» و 2 است.


محمدرضا شفا متولد 1360 در تهران است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته فیلمبرداری از دانشگاه رن فرانسه و مدرس دانشگاه است. وی تهیه کنندگی فیلم های «بیست و یک روز بعد»، «دیدن این فیلم جرم است»، «سودآوری» و «حناس» را بر عهده داشته است. وی همچنین در سال 1393 باشگاه فیلم سوره را تاسیس کرد و مدیر این موسسه سینمایی است.


هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهرا تابستان امسال به دبیری مجید اکبرشاهی در تهران برگزار می شود.


انتهای پیام/