کمپین حقوق بشر دقایقی پس از اخراج ، آلفونسو دیوید را از فهرست کارمندان حذف می کندکمپین حقوق بشر تنها چند دقیقه پس از اعلام برکناری رئیس سابق سازمان ، آلفونسو دیوید را از فهرست کارمندان حذف کرد.

به نمایندگی از دیوید ، HRC ، بزرگترین گروه حامی LGBTQ کشور ، جونی مدیسون را به عنوان رئیس موقت در وب سایت خود معرفی کرده است.

دیوید دوشنبه شب پس از خدمت به عنوان دستیار فرماندار سابق از رای گیری هیئت مدیره HRC و بنیاد HRC حذف شد. تلاش های اندرو کومو برای کنترل آسیب در میان رسوایی آزار و اذیت جنسی در گزارش پرفروش 3 آگوست از لتیتیا جیمز ، دادستان کل ایالات متحده ، ارائه شده است.

بر اساس گزارش AG ، دیوید به درخواست وزیر امور خارجه سابق ملیسا درروزا یک نسخه از پرونده پرسنل لیندسی بویلان را که کوئومو را متهم کرده بود ، منتشر کرد.

در آن زمان دیوید دیگر در دولت کوئومو کار نمی کرد.

مورگان کاکس و جودی گفتند: “همانطور که در گزارش دادستان کل نیویورک خلاصه شده است ، آقای دیوید در دسامبر 2020 چندین فعالیت را انجام داد تا به تیم رئیس HRC در پاسخ به ادعاهای آزار جنسی آقای بویلان کمک کند.” پترسون ، رئیس کمپین حقوق بشر و هیئت مدیره بنیاد ، در بیانیه ای از افراد خارجی دیوید خبر داد.

در این بیانیه آمده است: “این اقدام حمایت از تیم فرماندار کوئومو در زمان خدمت به عنوان رئیس HRC نقض سیاست تضاد منافع HRC و ماموریت HRC است.”

دیدگاهتان را بنویسید