کشتی جام پلیکان; رضایی به مدال برنز دست یافت


کشتی جام پلیکان;  رضایی به مدال برنز دست یافت

کشتی گیر ملی پوش کشورمان پلیکون در جام حذفی به مدال برنز دست یافت.


به گزارش ایلنا، رضایی امشب در ادامه رقابت های بین المللی پلیکن کاپ به مدال برنز دست یافت اما نهدی بالی در وزن 97 کیلوگرم برنز را کسب نکرد. محمد حسینوند نیز امشب به مدال طلا دست یافت.


نتایج به شرح زیر است:


در وزن 67 کیلوگرم محمدجواد رضایی پس از استراحت در دور نخست با نتیجه 2 بر یک مورتن تورسن از نروژ را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 8 بر 3 به حسرت جعفراف از آذربایجان واگذار کرد و راهی دیدار رده بندی شد. رضایی در این دیدار با نتیجه 7 بر 2 نیکلاس اوهلن سوئدی را برد و به مدال برنز دست یافت.

در وزن 97 کیلوگرم مهدی بالی در دور دوم پس از استراحت در دور نخست با نتیجه 9 بر صفر ایگور آلوس دیگو از برزیل را شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه 1-1 به نیکولاس کاهلاسویلی از ایتالیا واگذار کرد و با حضور این کشتی گیر راهی دیدار رده بندی شد. بالی در دیداری ۷ بر ۴ مغلوب الکساند زوک شد و پنجم شد.

فردا در رقابت های سه وزن دوم 2 نماینده کشورمان به مصاف هم می روند که قرعه کشی آن به شرح زیر است:


در وزن ۷۷ کیلوگرم با ۹ شرکت کننده، امین کاویان نژاد پس از استراحت در دور اول در دور دوم با اولافسون از سوئد دیدار خواهد کرد.


در وزن 82 کیلوگرم که با حضور 8 کشتی گیر برگزار می شود، رسول گرمسیری در دور اول با قطر از مولداوی دیدار می کند و در صورت پیروزی مقابل این حریف در دور بعد، پیروز مبارزه وودز از آمریکا و آمریکا خواهد بود. مافه زولی از ایتالیا.انتهای پیام/