کریستیانو رونالدو متوجه شد که دیگر خاص نیست!


کریستیانو رونالدو متوجه شد که دیگر خاص نیست!

کریستیانو رونالدو ستاره منچستریونایتد تابستان امسال به سختی فهمید که دیگر بازیکن خاصی به حساب نمی آید.


به گزارش ایلنا، زمانی که باشگاه ها برای 5 برنده توپ طلا رقابت می کردند، حالا به نظر می رسد رونالدو باید در اولدترافورد بماند زیرا چاره دیگری ندارد.


این در حالی است که این بازیکن بیش از همیشه در منچستریونایتد ناراضی است و مورد انتقاد عمومی از سوی اریک تن هوگ، سرمربی جدید تیم قرار گرفته است.


به هر حال، دوره ای بود که رونالدو آنقدر برای تیمش مهم بود که خیلی زیاد به نظر می رسید. در این مدت او با نهایت حرفه ای بودن رفتار کرد و در برخی از بهترین تیم های جهان بازیکن کلیدی بود.


او با گلزنی برای بدترین تیم منچستریونایتد در تاریخ لیگ برتر، می‌توانست به شوخی بگوید که هنوز یک کالای ارزشمند است. با این حال، حقیقت در دوره ای پرتلاطم آشکار شده است که در آن او بدون یک استراتژی خروج مشخص از باشگاه خارج شده است.


اگرچه او در خارج از فصل به تمرینات سخت ادامه داد، اما تردیدهایی در مورد شدت غیبت او در تمرینات پیش فصل مقابل منچستریونایتد و تن هوگ وجود دارد. “دلایل شخصی” برای غیبت او ذکر شد، با این حال یونایتد همچنین به او اجازه داد تا در بازی دوستانه 1-1 باشگاه با رایو وایکانو زودتر جدا شود.


رونالدو الان کجا میره؟


باشگاه به باشگاه علیرغم قول کاهش 30 درصدی دستمزد برای ترک اولدترافورد، از جذب او دور شده اند.


این یک نمایش زشت و تحقیرآمیز برای یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ است که او در باشگاه های مطرح اروپا گشت و گذار می کند و بینی اش را یکی یکی می برند.


حتی اتلتیکو مادرید که نخبه مطلق محسوب نمی شود، می توانست او را به اعتراض هوادارانی که این بازیکن را نمی خواهند جلب کند. مدیر دیگو سیمئونه تهدید شده است که در صورت انجام این قرارداد اخراج خواهد شد و هواداران او را “شکست کامل” خطاب می کنند.


این دیگر یک ویژگی بازیکن نیست که بتوان آن را منحصر به فرد دانست.


رونالدو در حال حاضر یک قمار بزرگ برای کسانی است که نمی توانند این کار را انجام دهند. در 37 سالگی، او در بهترین حالت یک راه حل کوتاه مدت را نشان می دهد، در حالی که سبک نابهنگام او به این معنی است که تیم ها باید کاملاً اطراف او را بازسازی کنند. دستمزدها تا حدودی حداقل یک حجاب مبهم بین این عوامل مهم است.


او ممکن است همچنان از آن به عنوان یک عامل انگیزشی برای سال آینده استفاده کند، اما با وجود احساس گناه ده هوگ که هنوز در گوشش زنگ می زند، رونالدو مانند هرکس دیگر واضح است که دیگر گران نیست.


انتهای پیام/