کرونا منفی است ، هنوز با پست کووید مبارزه می کند. جاده کجاست ؟؟!


سلام،

هر طرحی در مراحل مختلف کار می کند: چشم انداز ، مأموریت ، ساختار و استراتژی ، اجرا ، بررسی اجرای نهایی.

به طور مشابه ، در همه گیری ، کشورها ابتدا گیج شدند ، دولتها فکر کردند ، استراتژیها ، دستورالعملها را تدوین کردند ، دنبال کردند ، سپس تجدید نظر کردند.

اگر به این قسمت از Corona در هند به عنوان یک داستان گوش دهید ، امروز احساس می کنم این فقط یک ژانر درام کامل است. همه ما ذهن های بزرگی داشتیم که برای ارزیابی وضعیت روی میز آمدیم ، اما هیچ کس نیازی به درخواست آیوروداچاریاها یا کمک گرفتن از علوم زندگی سنتی ما نداشت – Ayurved. البته ، یک ویروس که همه گیر همه گیر را تحت تأثیر قرار داده است ، باید به عنوان پادزهر جستجو شود. این که جهان چه مسیری را در پیش گرفته است ، مانند یک نوع جدید ویروس ، یک نوع جدید همه گیری ، جای سوال دارد !!!!

در حالی که Ayurved ، که یکی از علوم قدیمی پزشکی است ، زندگی ، باید تعداد زیادی از این همه گیری ها را دیده باشد. این بیماری همه گیر نیز یک معلم است. همه آنها پایه های زندگی و وجود آن هستند. انسانها در طی سالیان متمادی تکامل یافته اند. با این حال ، به جای توسعه صرف تکنولوژیکی ، موقعیتی که بشریت برای خود ، سیاره زمین تعیین کرده است ، بسیار هشدار دهنده و در عین حال در وضعیتی نامرتب و بی نظم است.

وجود ما در خطر است و ما هنوز در مورد فناوری ، توسعه و غیره صحبت می کنیم. طرح های کاشت درخت ، کشاورزی ارگانیک ، شیوه زندگی سالم ، آگاهی از تناسب اندام ، پروژه های CSR ، اعتبار کربن و غیره گرفته شده اند ، اما همه ما می توانیم یک لحظه متوقف شویم و ببینیم ، هنوز کجا می رویم؟

به عنوان خدمات فروش ، تنها در صورتی صحیح است که خدمات پس از فروش مناسب ارائه شود.

به همین ترتیب ، درمان های کرونا با علائم / عوارض پس از کووید قابل توجیه است. از شنیدن اینکه بیماران مبتلا به کرونا که داروهای آیورودا را مصرف می کردند عوارض پس از کووید بسیار کم و ناچیز داشتند بسیار خوشحال شدم. بیماران داستانهای موفقیت خود را به اشتراک گذاشتند و خاطرنشان کردند که می توانند در عرض 3-4 روز یا چند روز پس از کرونا ، به کار عادی یا زندگی معمول خود بعد از کرونا بازگردند. با این حال ، آنها توسط پزشکان توصیه شدند حداقل 7 روز مرخصی بگیرید و به کار عادی خود بازگردید …

زمان آن فرا رسیده است که Ayurvedic Vaid متحد شده و با بیماران پس از کووید همکاری مثبت داشته باشد و به آنها کمک کند تا از دوزهای قوی داروهای ویروسی ، تزریقات و غیره بهبود یابند. من معتقدم که بدون اصلاح شیوه زندگی ، در حال حاضر آگاهی از زندگی از طریق آیورود ضروری است.

دولت نقش خود را با مهر زدن به Ayurved و یوگا برای رفع عوارض پس از کووید انجام داده است. وظیفه ما به طور جمعی این است که قسمت های ناشناخته یا ناشناخته یا ناگفته یوگا در چنین مواردی را دوباره یاد بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید