کدام دستگاه برای رفع موهای زائد بهتر است؟


کدام دستگاه برای رفع موهای زائد بهتر است؟


کدام دستگاه لیزر موهای زائد برای رفع موهای زائد بهتر است؟


یکی از بهترین روش های دنیا برای از بین بردن موهای زائد استفاده از لیزر است. لیزر با استفاده از پرتوهای متمرکز نور فولیکول های مو را از بین می برد. لیزر مستقیماً به فولیکول های مو برخورد کرده و آنها را از بین می برد. فولیکول ها کیسه های کوچکی در پوست هستند که از آن مو رشد می کند. دستگاه لیزر با استفاده از گرما این کیسه ها را از بین می برد. در این مطلب می خواهیم با شما صحبت کنیم رفع موهای زائد کدام دستگاه بهتر است؟ بیایید در مورد پیاده سازی دستگاه و …


در این مطلب مقایسه چند دستگاه لیزر را خواهیم داشت پیشنهاد ما برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد رابین مدیکال می باشد و برای اطلاعات بیشتر با لینک یا شماره تماس تماس بگیرید: 09120419749 میلاد دقانی


(لیزر موهای زائد)


مزایای استفاده از همه دستگاه ها


استفاده از لیزر در سال های اخیر بسیار رایج شده است. لیزر برای از بین بردن موهای زائد در سراسر بدن استفاده می شود، اما شایع ترین نواحی زیر بغل، صورت، ناحیه بیکینی و غیره است. این روش یکی از مطمئن ترین و موثرترین روش های امروزی در جهان است. روش های زیادی برای از بین بردن موهای زائد مانند: اصلاح و اپیلاسیون و … وجود دارد، اما راه رفع دائمی بیشتر موهای زائد بدن، لیزر است. کدام دستگاه برای رفع موهای زائد بهتر است؟ برای پاسخ به این سوال، باید کل متن را بخوانید تا متوجه شوید. اگر به یک مرکز لیزر موهای زائد معتبر مراجعه کنید مطمئن باشید نتیجه خوبی خواهید گرفت.


1- قدرت نفوذ بالا


2- بدون درد و سوزش


3- سرعت بسیار بالای دستگاه


4- عدم نیاز به ژل و بی حس کننده


5- برای انواع پوست استفاده شود


6- شفافیت پوست


7- رفع موهای زائد یکنواخت


کدام دستگاه برای رفع موهای زائد بهتر است؟ دستگاه های لیزری انواع مختلفی دارند، بنابراین هنگام انتخاب ما را سردرگم می کند. برای حل این مشکل در این متن اسم دستگاه ها را برای شما می گذاریم و نحوه استفاده و عملکرد آنها را توضیح می دهیم. تا بتوانید به دلخواه خود کدام را بهتر از بقیه می دانید انتخاب کنید.


62


(انواع دستگاه لیزر)


1-دستگاه لیزر الکساندریت : این دستگاه دارای قابلیت تنظیم طول موج و انرژی مناسب برای انواع موهای زائد و پوست می باشد. دارای نور مرئی و طول موج 755 نانومتر است. سیستم خنک کننده و تمیز کننده بسیار قدرتمند است که از سوختن پوست جلوگیری می کند و لیزر را موثرتر می کند.


2- تجهیزات لیزر هانس آلمان : این دستگاه یکی از حرفه ای ترین دستگاه های دنیا محسوب می شود. دستگاه Hansa بر روی فناوری فتوترمولیز کار می کند. دارای سیستم خنک کننده سریع با وجود کمپرسور، فرآیند لیزر شما در بهترین شرایط انجام خواهد شد. این دستگاه ظرفیت بسیار بالایی دارد. این لیزر مجهز به سیستم خنک کننده داخلی فوق العاده قدرتمند است. دستگاه خان نسبت به دستگاه های دیگر کارایی و قدرت تخریب بیشتری دارد. طول موج آن 808 نانومتر است که برای انواع پوست و انواع مو قابل استفاده است.


63


(نحوه رفع لیزر بدن)


3- دستگاه لیزر : Nd : YAG این دستگاه برای افرادی با پوست تیره در نظر گرفته شده است. این لیزر دارای طول موج هایی است که بیشتر مادون قرمز هستند که فقط فولیکول های مو را از بین می برد. این لیزر عمدتا برای از بین بردن خالکوبی و لک های پوستی استفاده می شود، اما برای از بین بردن موهای ناخواسته نیز استفاده می شود. این دستگاه در مقایسه با سایر دستگاه ها ممکن است باعث ناراحتی بیشتری برای فرد مورد نظر شود.


نمای کلی تجهیزات دستگاه لیزر


دانستن اینکه تجهیزات لیزر مورد نیاز خود را از کجا تهیه کنید برای همه پزشکان لیزر درمانی مهم است. رابین مدیکال یکی از معتبرترین شرکت ها با سابقه ای ممتاز و ممتاز در زمینه واردات تجهیزات پزشکی می باشد. یکی از بهترین دستگاه های موجود در ایران دستگاه هانزا آلمان است که می توانید آن را از رابین مدیکال تهیه کنید. این شرکت بهترین تکنولوژی روز آلمان را به شما ارائه می دهد. 25 ماه گارانتی بی قید و شرط به شما می دهد.


4- دستگاه لیزر دیوید : دستگاه دیود دارای طول موج 800 نانومتر جهت از بین بردن موهای زائد بدن می باشد. این دستگاه عمق زیادی دارد و با پوست ایرانی سازگار است.


5- دستگاه لیزر ICE Platinum Plus و: پلاتین یخ هر دو دستگاه ذکر شده نیز دستگاه های خوب و محبوبی هستند. همه فناوری ها دارای سه دستگاه الکساندریت، دیود و Nd: YAG هستند. اگر موهای روشن یا پوست روشن یا موهای نازک و یا حتی پوست تیره و موهای پرپشت دارید، این دستگاه فرکانس خود را با توجه به نوع مو و پوست شما تغییر می دهد.


64


(دستگاه دیود لیزر)


6- دستگاه لیزر موهای کاندلا : دستگاه جنتل مکس پرو شرکت کاندلا یکی از جدیدترین دستگاه های لیزر بدن می باشد. این دستگاه یکی از گران ترین دستگاه های لیزر بدن است و در کشور ما کمیاب است.


به نظر شما کدام دستگاه برای از بین بردن موهای زائد بهتر است؟ ?


کدام دستگاه برای رفع موهای زائد بهتر است؟ پاسخ این سوال را در قسمت توضیحات دستگاه توضیح دادیم. تمامی دستگاه های فوق دستگاه های خوبی هستند اما بهترین آنها دستگاه لیزر آلمانی هانس و دستگاه لیزر ICE Platina Plus و ICE Platinum می باشد. که برای هر نوع پوست و هر نوع مویی قابل استفاده است. برای افرادی که موهای تیره دارند، دستگاه لیزر Nd:YAG بهتر عمل می کند و به هیچ وجه نباید از دستگاه لیزر IRL استفاده کرد.


طول موج های مختلف برای موهای مختلف


کدام دستگاه برای رفع موهای زائد بهتر است؟ هر یک از دستگاه های ذکر شده دارای طول موج متفاوتی هستند. هر نوع مو طول موج مخصوص به خود را دارد. دستگاه هانس آلمان 808 نانومتر بوده و برای هر نوع مویی قابل استفاده است. دستگاه الکساندرایت 750 نانومتر است. دستگاه دیود 800 نانومتر است.


چه کسی نباید لیزر انجام دادن


اگر افرادی در ناحیه ای که می خواهند لیزر درمانی داشته باشند زخم یا عفونت دارند، باید صبر کنند تا درمان انجام شود و سپس اقدام کنند. لیزر درمانی حتی پس از پایان بارداری و شیردهی برای مادران باردار و شیرده قابل انجام است. آخرین کسانی که از استفاده از لیزر منع می شوند، لیزرهایی هستند که در معرض نور خورشید هستند.


خدمات پس از فروش فوری دارند. دستگاه ها در محل مورد نظر شما تحویل و برای شما بررسی و نصب می شود. رابین مدیکال بهترین دستگاه را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه با شماره تماس زیر تماس بگیرید.


تماس: 09120419749 میلاد دهقانی


پایان رپورتاژ تبلیغات