کایل ون دی واتر ، نامزد مجلس نمایندگان نیویورک هفته ها پس از انصراف از مناقصه درگذشت.


به گفته مقامات دولتی و گزارش ها ، نامزد سابق مجلس نمایندگان ایالت نیویورک روز سه شنبه در اثر خودکشی آشکار درگذشت ، کمتر از دو هفته پس از کنار گذاشتن نامزدی در مجلس نمایندگان.

به نقل از MidHudsonNews.com ، کایل ون دی واتر ، جانباز افغان 41 ساله ، سال گذشته در قبرستانی روستایی در پورپکیسی پیدا شد و نامزد نمایندگان مجلس نمایندگان ایالات متحده در بخش دره هادسون مرکزی نیویورک بود.

یک منبع به رسانه ها گفت که مرگ وی “احتمالا خودکشی” بوده و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

ون دی واتر سال گذشته به عنوان یک جمهوریخواه شکست خورده برای برکناری آنتونیو دلگادو نمایندگان ایالات متحده در انتخابات شرکت کرد و برای دومین بار برای نمایندگان مجلس کلاه خود را برای مدت کوتاهی به رینگ انداخت.

دلگادو در بیانیه ای گفت: “قلب من برای کایل و خانواده زیبایش می تپد.”

“ما در مورد خانواده و کشور گفتگوهای زیادی داشتیم و می دانستم که او عاشق هر دوی آنها بود و ما از یکدیگر جدا بودیم.” دلگادو گفت.

وی علت مرگ را ذکر نکرد ، اما تعداد خطوط بحران جانبازان را به اشتراک گذاشت.

دلگادو گفت: “مرگ کایل نه تنها در سطح فردی ، بلکه در سطح ملی نیز غم انگیز است.” دلگادو گفت: “بنابراین بسیاری از جانبازان در سراسر کشور ما بدون حمایت و مراقبت لازم برای خدمت به سرزمین های بزرگ ما می روند.” “دلگادو گفت.

آنتونیو دلگادو ، DN.Y. ،
کایل ون دی واتر سال گذشته تلاش کرد سناتور آنتونیو دلگادو را اخراج کند ، اما موفق نشد.
AP Photo/Seth Wenig ، پرونده

“ما می توانیم و باید بهتر عمل کنیم. خداوند روح کایل را شاد کند و خداوند به خانواده اش صبر بدهد. “

مارک مولینارو ، مدیر اجرایی شهرستان دوشس در توییتر گفت دعای او با خانواده جانبازی است که برای درک این فاجعه تلاش می کند.

مولینارو ، کاندیدای فرمانداری جمهوری خواه در سال 2018 گفت: “کایل یک قهرمان جنگ بود که جان و رفاه خود را فدای کشور خود کرد.” یک زن و مرد همه چیز را برای قربانی دادن. “

طبق بیوگرافی وب سایت ، ون دی واتر در راینبک متولد شد و در Poughkeepsie بزرگ شد. او از دانشگاه ماساچوست در دانشکده های حقوقی آمهرست و آلبانی فارغ التحصیل شد تا قبل از انجام وظیفه فعال در ارتش خدمت کند.

به گزارش Poughkeepsie Journal ، این نامزد در ماه ژوئیه گفت که قصد دارد دوباره در سال 2022 برای کانگرس کاندیدا شود ، اما وی در 27 آگوست در رسانه های اجتماعی اعلام کرد که نامزدی خود را پایان می دهد.

ون دی واتر گفت: “من واقعاً متواضع و سپاسگزارم برای تمام حمایت هایی که در این سالها دریافت کرده ام.” نوشته شده در 27 آگوستبه

“ملاقات با تعداد زیادی از مردم هنگام سفر در منطقه باعث افتخار من بود. متأسفانه شرایط زندگی من تغییر کرده است و دیگر نمی توانم 110 درصد را وقف این تلاش کنم. “

وی گفت: “من تصمیم گرفته ام از نامزدی خود به نفع حزب و حوزه انتخابیه کناره گیری کنم.” من منتظر حمایت قوی و پرشور از نامزد GNP در سال 2022 هستم. “دیدگاهتان را بنویسید