کایروپراکتیک و پیگیری سلامتی

کایروپراکتیک مبتنی بر مفهومی است که ستون فقرات خود را در یک راستا نگه دارید تا بدن شما بتواند به وضعیت سلامتی بهتری که به عنوان تندرستی معروف است، دست یابد. با این حال، کایروپراکتیک مدرن نقش حیاتی نگه داشتن بدن در یک حالت بدون استرس را برای جلوگیری از ناهماهنگی قبل از وقوع تشخیص می دهد. به طور خاص باید به سه شکل استرس پرداخته شود: جسمی، ذهنی و عاطفی. در این سری از مقالات، نکات و توصیه هایی را برای مبارزه با اثرات مضر هر سه نوع استرس و کمک به بدن برای رسیدن به تندرستی به اشتراک می گذارم.

به هر حال سلامتی چیست؟ سلامتی یک اصطلاح نسبتاً جدید در جامعه ما است و اکنون که مفهوم اینجا آمده است به نظر می رسد همه آن را می خواهند. ابتدا بیایید تعریف کنیم که سلامتی چیست. تندرستی حالتی از سلامت عالی است که نه تنها عاری از علائم است، بلکه کیفیت زندگی را بهبود می بخشد. سلامتی را می توان به عنوان “تلاش مداوم و آگاهانه برای زندگی کامل” توصیف کرد.

من سال‌هاست که متخصص کایروپراکتیک بوده‌ام و بسیار شگفت‌انگیز است که ببینم فردی از یک فرد مبتلا به درد مبتنی بر علائم به فردی تبدیل می‌شود که نه تنها بدون درد است، بلکه در سطح بالاتری از زندگی به نام سلامتی عمل می‌کند. اغلب در ابتدا توسط من به طور ماهرانه تشخیص داده می شود، افزایش زمان لبخند زدن فرد، پرش یا انرژی در گام او. با این حال، وقتی همه دردها از بین می‌روند، و زمانی که مردم شروع به انتخاب‌های سالم در مورد ورزش و تغذیه مناسب می‌کنند یا ادامه می‌دهند، ناگزیر درخششی بیرونی و درونی وجود دارد که بیمارانی که تحت درمان مداوم قرار می‌گیرند، به آن دست می‌یابند، و این جادوی یک مراقبت بهداشتی است. ارائه دهنده فراتر از علائم و برای سلامتی باشد.

با ما همراه باشید تا نکات و توصیه هایی را در مورد چگونگی رسیدن به اوج سلامتی در چند هفته آینده بررسی کنیم.

رژیم لاغری سریع