کانیه وست متهم به سرقت طراحی آرم آلبوم ‘دوندا’ شد


دیس کریس براون و بازیگران نامناسب مرلین منسون را فراموش کنید. کانیه وست پس از متهم شدن به سرقت لوگوی کالای آلبوم “Donda” خود درگیر بحث های داغ دیگری است.

به گفته رندی داوکینز ، مدیر خلاق خط مد Infinity G8ds ، یک مرد 44 ساله طراحی لوگوی یک شرکت سیاهپوست را به سرقت برده است.

داوکینز به دیلی بیست گفت که کالای وست شامل نسخه های مستقیم طرح هایی است که روی تی شرت ها و کاپشن های مارک دار او استفاده شده است.

داوکینز به رسانه گفت: “ناامید کننده است.” “ما احساسات بد یا بدی نسبت به او نداریم. در واقع او را دوست داریم. اما او چگونه تجارت را اداره می کرد؟ خوب ، این یک داستان متفاوت است. “

NS پیراهن 100 دلاری مورد نظر این آهنگ در جشن قدردانی آلبوم “داندا” وست در 5 آگوست در ورزشگاه مرسدس بنز در آتلانتا فروخته شد.

این پیراهن بژ بود و دارای یک ستاره بلند سیاه و سفید داوود با صلیب نازک در مرکز بود. در زیر طرح نام رکورد و تاریخ رویداد آمده است.

داوکینز ادعا کرد که سرآشپز شخصی Yee Wallace اولین بار در اواخر ژوئیه با Infinity G8ds تماس گرفت. او ادعا کرد که این دو مرد دوستانی بودند که از طریق تراویس ریس ، سرآشپز دیگر رپر “عیسی راه می رود” از جاده عبور کردند.

داوکینز گفت: “من مستقیماً با کانیه صحبت می کردم.” “او گفت:” برادر ، من واقعاً طرح شما را دوست دارم. این واقعا یک دارو است. کی می توانم با شما ملاقات کنم تا در مورد دوره خود صحبت کنید؟ ‘

لوگوی Kanye-west به سرقت رفت
طراحی لوگوی Infinity G8ds روی هودی ، پیراهن و ست متناسب حک شده است.
ssosneezy اینستاگرام

در 26 ژوئیه ، داوکینز گفت که او و همکارانش از میامی به آتلانتا رفتند تا با وست در استودیوی خود ملاقات کنند. او ادامه داد: “گفتگو بسیار کلی بود.” “او فقط می خواست روند ما را درک کند. ما برایش توضیح دادیم و آن را جدا کردیم. او عاشق کل ایده ، کل طراحی بود. “

داوکینز می گوید: “او شروع به فروش رویاهای ما برای تجارت با او کرد.” “او از ما خواست شام بخوریم و ما با آنها شام خوردیم. “در پایان ملاقات او گفت که با ما در تماس خواهد بود ، اما هرگز این کار را نکرد.”

ریس یک هفته بعد با این برچسب تماس گرفت و اعتراف کرد که طراحی لوگوی شرکت را روی تی شرت وست دیده است. داوکینز همچنین به نشریه گفت که یک مدیر تجاری از شیکاگو با Infinity G8ds تماس گرفت ، اما هیچ راه حلی در دست نیست. ریس همچنین از سرآشپز شخصی وست اخراج شد.

داوکینز می گوید: “دیدن او در حال حرکت به این سمت مانند قضاوت نادرست درباره شخصیت او برای من بود.” “از یک هنرمند سیاه پوست به هنرمند دیگر ، او گفت:” شما می دانید چه خبر است. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا در معرض دید و دید قرار بگیرید. ‘ این تنها چیزی است که ما درخواست می کنیم. “

نمایندگان West و Infinity G8ds به درخواست پست برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

وست دهمین آلبوم استودیویی خود را منتشر کرد. "بچرخ" 29 آگوست
وست دهمین آلبوم استودیویی خود “Turnda” را در 29 آگوست منتشر کرد.
تصویر GCدیدگاهتان را بنویسید