کانیه وست با کیم در مهمانی “Donda” ازدواج می کند


سیرک کانیه وست پنجشنبه شب ادامه یافت. دیدنی های جدید اضافه شده است. سازمان دیده بان ی خود را به آتش کشیده است!

بله درست است. در سری جدیدی از مهمانی های گوش دادن “دوندا” (این در سرباز فیلد در زادگاهش شیکاگو است) وست خود را در یک حرکتی شگفت آور عجیب و غریب شگفت زده کرد که خوشبختانه چیزی بیشتر از یک بدلکاری نبود.

آتش بازی آخرین بار زمانی رخ داد که رپر در مقابل ماکت خانه کودکی خود که به عنوان نمادی از تربیت او با مادر مرحومه محبوبش داندا وست استفاده می شد ، که عنوان دهمین آلبوم استودیویی پسرش را الهام بخشید ، مورد استفاده قرار گرفت. به عنوان شوخی ، بعد از این رویداد منتشر نشد.

اما فاجعه آتش سوزی تنها لحظه ای نبود که تصادف قطار در مهمانی گوش دادن به دنبال حادثه قبلی در ورزشگاه مرسدس بنز در آتلانتا رخ داد.

کانیه وست در پایان خود می سوزد. "بچرخ" مهمانی گوش دادن در سرباز فیلد در شیکاگو پنجشنبه شب.
کانیه وست پنجشنبه شب مهمانی “Donda” خود را در میدان سرباز شیکاگو به آتش کشید.
موسیقی اپل

همچنین ، کیم کارداشیان سابق وست با لباس عروسی سفید بالنسیاگا روی صحنه ظاهر شد و این زوج دور از هم در سال 2014 عروسی خود را در فیلم “No Child Left Behind” بازسازی کردند.

کیم کارداشیان و کانیه وست "بچرخ" یک مهمانی برای شنیدن در شیکاگو پنجشنبه شب.
کانیه وست و کیم کارداشیان سابق پنجشنبه شب عروسی خود را در مهمانی گوش دادن “Donda” خود در شیکاگو بازسازی کردند.

و ظاهر دو شخصیت بحث برانگیز در مرلین منسون و دابی وجود داشت. وست در اوایل سال جاری پس از آنکه بسیاری از زنان او را به سوء استفاده فیزیکی ، روحی و جنسی متهم کردند ، از برچسب وی خارج شد و مانسون راک تکان دهنده ای را که از بقیه صنعت موسیقی کنسل شد ، به ارمغان آورد.

کانیه وست ، دابی و مرلین منسون در وستز "بچرخ" مهمانی گوش دادن
کانیه وست ، خواننده رپ بحث برانگیز DaBaby و نوازنده تکان دهنده مریلین منسون را در مقابل بازسازی دوران کودکی از مهمانی “Donda” به خانه آورد.
برایان پراهل / مگا

خواننده رپ DaBaby ، که اوایل ماه جاری در Rolling Loud در میامی اظهارات همجنس گرا داشت ، نیز ظاهر شد و جایگزین عبارت Jay-Z در پیست “Donda” شد که قبلاً در اولین مرسدس خود شنیده بود. – مهمانی گوش دادن به ورزشگاه بنز.

کانیه وست در میدان سرباز در شیکاگو در آتش سوخت
آخرین مهمانی “Donda” کانی وست پنجشنبه شب در میدان Solider Field شیکاگو با اشتیاق به پایان رسید.
موسیقی اپل

هنرمند دیگر ، لورین هیل ، خبرساز شد ، اما فقط در یکی از قطعات “Donda” در نمونه ای از موفقیت “Doo Wop (That Thing)” از کلاسیک 1998 “The Miseducation of Lauryn Hill” ظاهر شد. به

اما در این مرحله ، نمی توان فهمید که آلبوم وست منتشر می شود یا اینکه مهمانی گوش دادن در مقیاس ورزشگاه فقط راهی برای درآمدزایی زیاد از طرفداران است.

دیدگاهتان را بنویسید