کارلوس توز به قلب ناآرامی فرو می رود: آیا ال آپاچی فرشته نجات روزاریو خواهد شد؟


کارلوس توز به قلب ناآرامی فرو می رود: آیا ال آپاچی فرشته نجات روزاریو خواهد شد؟

تنها دو هفته پس از بازنشستگی، ال آپاچی بازگشته تا حرفه مربیگری را آغاز کند.


به گزارش ایلنا، کارلوس توز در حرفه ای که او را از بوکاجونیورز به برزیل، انگلیس، ایتالیا، چین و دوباره برزیل آورد، هرگز از این چالش فرار نکرد. با این حال، دشوارترین کار ممکن است خارج کردن روزاریو سنترال از رکود وحشتناک فعلی خود در مواجهه با ناآرامی هواداران باشد.


شاید تصور بازیکنی که زمانی در منچسترسیتی در اواسط فصل اعتصاب کرد و کفش هایش را برای کت و شلوار مربی و تخته وایت برد عوض کرد برای برخی سخت باشد، اما نیت او هم واضح و هم بسیار بلندپروازانه بود، هرچند غیر متعارف.


او در یک برنامه گفتگوی پرمخاطب گفت: «من واقعاً از پروژه ای که با برادرانم و مطبوعات روی آن کار می کنم هیجان زده هستم. تصمیم گرفته ام تمرین کنم. ما چهار یا پنج ماه است که با هم کار می کنیم و در حال ایجاد یک پروژه واقعا خوب در مقیاس جهانی هستیم. “من واقعاً به آن علاقه مند هستم.”


اگر نام موش به یکباره آشنا به نظر نمی رسد، طبیعی است. دستیار مرکزی جدید توزا در ورزش آرژانتین به خوبی شناخته شده است، اما به دلیل مهارت های توپی اش بسیار کمتر شناخته شده است.


چاپ به مدت 17 سال نماینده تیم ملی هاکی آرژانتین بود و طلای المپیک آتلانتا را در سال 1996 به دست آورد و سپس استعدادهای زنان نسل طلایی را آموزش داد. تحت نظارت او، لئوناس قهرمان جام‌های جهانی 2009 و 2014 و همچنین دو مدال نقره در المپیک شد و تیم مردان (همچنین به ندرت تمرین می‌کرد) در سال 2016 طلا گرفت. بدون شک یک مربی عالی، اما نه شاخص ملموس موفقیت در فوتبال، به خصوص در پست باشگاهی.


کوپا لیگای حرفه ای روزاریو اوایل سال جاری را با تنها 4 پیروزی در 14 بازی به پایان رساند و در گروه 2 به پایان رسید که یکی از آنها یک مسابقه عجیب مقابل تیم دوبل استودیانتس بود.


آنها لیگ حرفه ای را به روشی مشابه شروع کردند و پس از دو بازی (هر دو بدون برد) لئوناردو سوموزا را اخراج کردند تا اینکه سرمربی موقت آلمانی ریوارولا آنها را به بازی گرفت و در روز پنجشنبه گودوی کروس را 1-0 شکست داد – گلی که عجیب بود.


سرویو واقعا می خواهد توز به تیتر اخبار بازگردد. این دروازه بان که برای یک باشگاه مکزیکی در مکزیک بازی می کرد، به خبرنگاران گفت: روز اول پس از شروع شایعات، من را به یاد ورود دیگو مارادونا به دورادو انداخت. آمدن ستاره هایی مثل توزا همه چیز را اینجا منفجر کرد، به بچه ها گفتم از آن لذت ببرند و سعی کنند چیزی یاد بگیرند.


IMG_20220622_094119_895


دیگران کمتر از این ملاقات هیجان زده هستند. در آرژانتین، روزاریو توسط کریستین براگارنیکا، تنها مؤسسه خیریه این کشور با مشتریان کامل در سراسر قاره آمریکای جنوبی و همچنین مکزیک، جایی که او تأثیرگذار بود، مشاهده شد.


انتخاب کارلیتوس برای جانشینی سرمربی باشگاه و نامزد افسانه ای پابلو “ویتامینا” سانچز گزارش شده است که در ازای استعداد برای دسترسی توزام به لیست مشتریان عظیم خود، به براگارنیک مجبور شده است. لاکانالا، مانند اکثر تیم‌های آرژانتینی، به موقعیت خود به عنوان یک شرکت دموکراتیک و متعلق به هواداران و هر فرآیندی که می‌تواند منجر به خصوصی‌سازی شبه مدیریت باشگاه با براگارنیک یا دانیل آنجلیچی، سرمربی سابق بوکا شود، بسیار مفتخر است. یک دوجین دوست که مجری برنامه است.


هامبرتو گلاوینیچ، مدیر رادیوی مرکزی El Puente Canalla در سه دهه گذشته گفت: “ما از این شرمنده هستیم زیرا ما یک کلوپ هواداران می خواهیم که به تاریخ خود احترام بگذارد.” ما مربی ای نمی خواهیم که با آنجلیچی و راتگی بیاید، در شرایط فعلی کمتر به آنها احترام می گذاریم.


خوزه وازکه، رئیس هوادار روزاریو برای آمریکای لاتین (OCAL) گفت: “من دوستان زیادی در باشگاه دارم که از من خواسته اند آنها را از پایگاه هواداران حذف کنم زیرا اگر تز مربی ما باشد نمی خواهند ادامه دهند.” سازمان. تلم گفت. “من روحم را می فروشم، اما از طرف دیگر، شروع به فکر کردن کردم که شاید آزتک ها و اینکاها زمانی که توسط اسپانیایی ها مستعمره شدند، شبیه این مهره های رنگی بودند.”


اگر انقلاب توزا موفق شود، کانال با وفاداری به حامیان بالقوه او نگاه می کند و او را به عنوان یکی از خود می پذیرد. اگر او شکست بخورد و در مبارزه تلخ برای سقوط از میانگین امتیاز آرژانتین در سال 2023 به مرکز نزدیک شود، آنها وقت خود را برای رویارویی با او و هر کسی که پروژه را تصور می کند تلف نمی کند.


کارلوس توز ماهیت این حیوان خاص را بهتر از هر کسی می داند و به ندرت در راس هر یک از بزرگترین و پرشورترین باشگاه های کشور قرار می گیرد.


انتهای پست/