ژیلازکوف: عملکرد خوبی داشتیم


ژیلازکوف: عملکرد خوبی داشتیم

سرمربی تیم والیبال بلغارستان با ابراز خرسندی از عملکرد خوب تیمش گفت: در خط حمله در سطح خوبی قرار داشتیم و پیروز شدیم و به لطف سازماندهی خوب در خط حمله پیروز شدیم.


به گزارش ایلنا، نیکولای ییلازکوف پس از پیروزی تیمش مقابل تیم ملی ایران در اولین بازی هفته دوم لیگ ملت‌ها گفت: در هر مسابقه شرایط متفاوتی وجود دارد و بسیار خوشحالم که عملکرد خوبی در بازی داشتیم. اکثر بخش ها.”


وی با تاکید بر برتری تیمش در حمله و دریافت، تصریح کرد: در طول بازی در سطح حمله و دریافت خوبی قرار داشتیم. این پیروزی به لطف سازماندهی خوب تیم در بخش حمله به دست آمد. مقابل تیم ایران سرویس های خوبی ارائه دادیم و همچنین با دریافت های خوب خود مانع کارآمدی سرویس های حریف شدیم که بسیار مهم بود.


سرمربی تیم ملی بلغارستان افزود: با شناختی که از ملی پوشان ایران داشتیم، می دانستیم که در حوزه دفاعی به ویژه در دفاع از بمب های بلند عملکرد خوبی دارند. بنابراین هنگام برنامه ریزی سعی کردیم در حملات موثرتر باشیم.


وی پیروزی در دیدار مقابل ایران را نتیجه بسیار مهمی برای بلغارستان دانست و افزود: این اولین پیروزی در این دیدار با تیم جدیدمان بود. اولین پیروزی برای تیم ها همیشه بسیار مهم است و به همین دلیل از بازیکنانم بسیار راضی هستم.


ژیلازکوف با اشاره به اینکه پیش از این هرگز به نتیجه بازی توجه نکرده بود، گفت: در طول مسابقه کارم را انجام می دهم. علاوه بر تماشای بازی، سعی می کنم بهترین عملکرد را به تیمم نشان دهم و مشتاقانه منتظر نتیجه بازی هستم. چون بمب جادویی ندارم و نمی توانم پیش بینی کنم چه اتفاقی می افتد.انتهای پست/