چین “سیاست نادرست” و رسانه های “زنانه” را ممنوع کرد


چین فعالیت های تصفیه موج های رادیویی را افزایش می دهد.

به گزارش رویترز ، قانونگذاران در پکن روز پنجشنبه اعلام کردند که حضور افراد مشهور با “موضع سیاسی مناسب” را در تلویزیون به عنوان بخشی از مقررات جدید همه جانبه با هدف ایجاد “روحیه میهنی” برای طرفداران در رسانه های چینی ممنوع می کنند.

آنها گفتند پیام آنها شامل انتقاد از این است که این صنعت از تصاویر مردانه “زنانه” که به مردان چینی آسیب می رساند ، پشتیبانی می کند.

اداره ملی رادیو و تلویزیون چین همچنین قصد دارد دستمزد بیش از حد ستاره ها را تحت فشار قرار دهد و غول های سرگرمی را تشویق کند تا برای کمک به برنامه های رفاه عمومی داوطلب شوند.

به گزارش رویترز ، ممکن است رهبران در رسوایی های اخیر افراد مشهور در چین اقدامات جدی انجام داده باشند ، از فرار مالیاتی گرفته تا تجاوز جنسی ، زیرا روابط عمومی حزب کمونیست این صنعت را به “آلودگی جدی فضای اجتماعی” متهم کرده است.

برنامه های تلویزیونی پخش برنامه های گفتگوی چینی را نشان می دهد.
قانونگذاران همچنین سلبریتی های مردی را که از نظر استانداردهای دگرجنس گرایانه در چین “زنانه” تلقی می شدند ، محکوم کردند.
AP

اگر طرف مقابل تخلف کرده باشد ، از جمله هنرمندان و پلتفرم هایی که آنها را تبلیغ می کنند ، در صورت تولید محتوای “تحریف شده” یا “مبتذل” مجازات خواهند شد.

این رفتار سلبریتی ها در ترویج فرهنگ طرفداران “آشفته” در چین در نامه جداگانه ای که هفته گذشته منتشر شد ، استدلال می کند که جوانان باید از پیوستن به گروه های “بت” بیشتر دلسرد شوند (به “ارتش” طرفداران BTS مراجعه کنید). )

اصلاحات اخیر همچنین شامل سرکوب لیست کارائوکه در سراسر کشور است و ماه گذشته دستور حذف آهنگهایی که “ناپسند ، خشونت آمیز ، جنایتکارانه یا مضر برای اخلاق اجتماعی بودند” ، صادر شد. بیان هنری را نقض می کند.

دیگران پیشنهاد کرده اند که همه این محدودیت های رسانه ای جدید با هدف سرکوب “موضوع آزادی و دموکراسی” ، یعنی سان جیالین ، منتقد فرهنگی چینی انجام می شود. او جولای گذشته به شنوندگان رادیو آسیای آزاد گفت:

حزب سیاسی حاکم بر چین این قدرت را دارد که هرگونه محتوایی را که مشکل ساز است و ارزشهای جامعه را نقض می کند ، سانسور یا محدود کند. این همچنین مبنای حرکت اخیر دیگری است که زمان بازی کودکان را در بازی های ویدیویی به سه ساعت در هفته محدود می کند. تعطیلات آخر هفته.

دیدگاهتان را بنویسید