چین حضور مردان “دختر” را در تلویزیون ممنوع کرد


دولت استبدادی چین روز چهارشنبه مردان را از حضور زنان در تلویزیون دولتی منع کرد چرا که تسلط بر فرهنگ چین افزایش یافته است.

این فرمان بخشی از “احیای ملی” رئیس جمهور شی جین پینگ است ، که از مشاغل ، مدارس ، فرهنگ و دین می خواهد که به چشم انداز حزب کمونیست برای چین قوی تر پایبند باشند.

طبق این دستورالعمل ها ، ایستگاه باید “قاطعانه به مردانگی آشکار و دیگر زیبایی های غیر معمول پایان دهد” ، از عامیانه تهاجمی به معنای واقعی کلمه “تفنگ دختر” استفاده می کند.

مقامات نگران هستند که ستاره های پاپ چینی و طرفداران آنها از خوانندگان و بازیگران مرد و زن لاغر کره ای و ژاپنی تقلید می کنند و مردان جوان چینی را به مردانگی کافی تشویق نمی کنند.

کمونیست ها با درخواست از پخش کننده ها مبنی بر تبلیغ “مشاهیر مبتذل اینترنتی” و ثروت ، عبادت افراد مشهور را به حداقل رساندند. در عوض ، نمایش باید “فرهنگ سنتی خوب چینی ، فرهنگ انقلابی و فرهنگ سوسیالیستی پیشرفته را به طور فعال تبلیغ کند”.

ایستگاه تلویزیونی است
ایستگاه های تلویزیونی باید “قاطعانه به مردان سیسیک و دیگر زیبایی های غیر معمول پایان دهند”.
AP Photo/Ng Han Guan ، پرونده

طبق قوانین جدید ، کودکان و نوجوانان فقط سه ساعت در هفته می توانند آنلاین بازی کنند ، هرگز در روزهای مدرسه. توسعه دهندگان بازی مجبور بودند فقط بازی هایی با موضوع چین ارائه دهند.

با سرکوب دولت بر نفوذ افراد مشهور ، کار بازیگر محبوب ژائو وی یک شبه از بسترهای پخش ناپدید شد و بازیگر دیگر ژنگ شوانگ به دلیل فرار مالیاتی 46 میلیون دلار جریمه شد.

سیم AP گنجانده شده است

دیدگاهتان را بنویسید