چگونه مراقبت سلامتی کایروپراکتیک می تواند به زنان مبتلا به مشکلات ناباروری کمک کند

تعداد فزاینده ای از زنان مبتلا به ناباروری وجود دارد که برای مراقبت های بهداشتی کایروپراکتیک کمک دریافت می کنند.

مجموعه ای از دوازده مقاله تحقیقاتی منتشر شده در مجله تحقیقات سابلوکساسیون مهره ها نشان می دهد که تنظیمات کایروپراکتیک انجام شده برای اصلاح اختلال عملکرد عصبی ناشی از انحنای ستون فقرات می تواند برای بسیاری از زنانی که با مشکلات ناباروری دست و پنجه نرم می کنند، امیدوار باشد.

این مطالعات نشان داد که مراقبت های کایروپراکتیک بدون در نظر گرفتن سن زن، تعداد سال های نابارور، اقدامات پزشکی قبلی، یا سابقه پزشکی از جمله سقط جنین، انسداد لوله های فالوپ، آمنوره، کولیت یا تروما نتایج مثبتی داشته است.

سابلاکساسیون می تواند از باروری جلوگیری کند

بخش اول این مجموعه با عنوان “توهین، مداخله و ناباروری: مروری بر تحقیقات کایروپراکتیک”، 14 مقاله گذشته نگر در مورد تأثیر بالقوه مشکلات ستون فقرات بر باروری را بررسی کرد. مشخص شد که همه زنان در این مطالعات دارای سابلوکساسیون مهره‌ای هستند که باعث مسدود شدن جریان عصبی به دستگاه تناسلی زنان می‌شود. سابقه استرس زنان نابارور شامل تصادفات رانندگی قبلی، زمین خوردن در دوران کودکی، انسداد لوله های رحمی، اسکولیوز و سطوح بالای استرس کاری بود. همه زنان پس از شناسایی و اصلاح سابلوکساسیون باردار شدند.

مزایای کایروپراکتیک

دکتر Madeline Behrendt توضیح داد که چگونه تنظیمات کایروپراکتیک می تواند بر ناباروری تأثیر بگذارد: “مرکز همه فرآیندهای زندگی، سیستم عصبی است که محیط را حس می کند و پاسخ بیولوژیکی جامعه سلولی را به محرک های محیطی هماهنگ می کند. منطقی است در نظر بگیریم که سیستمی که به درستی از پتانسیل خود استفاده می کند، می تواند با موفقیت بیشتر و با آسیب کمتر در برابر نیروهای مخرب مقاومت کند.

ستون فقرات به عنوان یک شاهراه ارتباطی عمل می کند. همانطور که تحقیقات بیشتر و بیشتری انجام می شود، متوجه می شویم که پیام های حیاتی ارسال شده توسط سیستم عصبی مهم ترین راه برای اطمینان از سلامت و عملکرد طبیعی بدن است. این در حال تبدیل شدن به یک فرآیند مراقبت بهداشتی استاندارد است که هر فرد حداقل یک ارزیابی ستون فقرات و سیستم عصبی خانواده توسط یک متخصص کایروپراکتیک برای اطمینان از سلامتی فردا داشته باشد.

رژیم لاغری سریع